(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Birinyi Zoltán Dátum: 2011-01-07 12:09:48
Grand Józsi írta ekkor: 2011-01-07 11:01:37
Kedves Zoltán! Kérdésére a következőt tudom válaszolni: sajnos az appartmanokban nincs gyerekár. Ha viszont szállodába szeretni menni, akkor arra kérem, hogy a katalógusunkban lévő szállodák ajánlatait legyen szíves megtekinteni. A katalógus már megtalálható a Grandtours honlapján is. Remélem sikerül elvárásainak megfelelő szállást találnia. Ha bármi másban tudok segíteni, állok rendelkezésére. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Tisztelt József!Köszönöm gyors válaszát.Ha kérdésem lenne majd még keresem. Tisztelettel :Birinyi zoltán
Grand Józsi Dátum: 2011-01-07 11:01:37
Birinyi Zoltán írta ekkor: 2011-01-06 16:18:15
Tisztelt József! Érdeklődni szeretnék hogy van gyermekkedvezmény 8 éves gyereknek,a szállás árából. Tossa de Mare-on? Válaszát előre is köszönöm: Tisztelettel:Birinyi zoltán Email címem:[email protected]
Kedves Zoltán! Kérdésére a következőt tudom válaszolni: sajnos az appartmanokban nincs gyerekár. Ha viszont szállodába szeretni menni, akkor arra kérem, hogy a katalógusunkban lévő szállodák ajánlatait legyen szíves megtekinteni. A katalógus már megtalálható a Grandtours honlapján is. Remélem sikerül elvárásainak megfelelő szállást találnia. Ha bármi másban tudok segíteni, állok rendelkezésére. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-01-07 10:57:03
Landi Zsuzsanna írta ekkor: 2010-12-30 20:54:11
Tisztelt József! Érdeklődni szeretnék, hogy autóval mennyibe kerülne oda-vissza Budapestről Tossa. Milyen útvonalon érdemes menni? Válaszát előre is köszönöm.
Kedves Zsuzsanna! A katalógusunk szerint Budapest-Tossa oda-vissza kb. 50.000 Ft, ez csak az autópálya díj. Mi Szlovénián keresztül utaztatunk, aztán Olaszország Genova irányába, majd Franciaország és utána Spanyolország. Budapestről ez kb. 1900 km. Ha bármi másban tudok segíteni, várom további kérdéseit. Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-01-07 10:52:22
Hevesi Roland írta ekkor: 2010-10-08 06:04:03
Tisztelt József!Azt szeretném tudni,hogy győri indulásnál mennyi a menetidő?Köszönettel:Roland.
Kedves Roland! Győri indulással a menetidő kb. 20 óra! Minden jót! Üdvözlettel: Grandjózsi!
Grand Józsi Dátum: 2011-01-07 10:50:09
Bernadett írta ekkor: 2011-01-06 15:19:41
Kedves József ! Érdeklődni szeretnék, hogy május elején milyen időre lehet álltalában számítani, az elmúlt évek tapasztalatai alapján. Válaszát elörre is köszönöm.
Kedves Bernadett! Kérdésére azt tudom mondani, hogy májusban kellemes az idő Tossában, még napozni is lehet, viszont az éjszakák hűvösek és a tenger sem igazán alkalmas fürdőzésre, persze a bátrak mindig megmártóznak. Remélem ez nem tántorítja el az utazástól és májusban vendégeim között köszönthetem. Ha bármi másban tudok segíteni, csak nyugodtan írjon. Üdvözlettel: Grandjózsi!