Szisztok! Az lenne a kérdésem, hogy Tossába akár repülővel is lehet menni? Igaz gondolom a repcsi Barcelonában szállna le, és transzferrel kellene a szállásra buszozni. Szóval kérdés ha lehet repülni, akkor az kb mennyivel rövidítené meg a pénztárcámat. Tudom még elég messze van a következő nyár, de hát ideje elkezdeni az érdeklődést.