Kedves Fórumozók! Jövőre Tossát néztük ki és szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valaki a Hotel Tossa Mar-ban? Azt olvastam róla, hogy 2011-ben újították fel, szép, igényes szálloda, de érdekelne személyes tapasztalat, esetleg képek a hotelről ( hogy tényleg olyan-e, mint a neten)? Milyen a kaja félpanzióban? köszi! V.
Kedves Veronika ! Mi csak a félpanziót vettük igénybe a Hotel Tossa Marban mert a szállásunk a Sol 2 apartmanba volt, de nagyon meg voltunk elégedve . Többféle választék volt reggel és este is sőt mindig volt olyan étel amit akkor ott készítettek Nekünk, kedves személyzet. Szerintem árban is megfelelt a többi éttermi árakhoz képest . Az ebédlő szép volt tiszta folyamatosan töltötték fel az ételeket minden volt gyümölcs , fagyi süti is. A szálloda többi részében nem voltunk csak a medencénél ott is tisztaság volt. Üdv