(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Győri-Szabó Ilona Dátum: 2015-11-15 17:48:45
Veronika írta ekkor: 2015-10-06 09:43:25
Kedves Fórumozók! Jövőre Tossát néztük ki és szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valaki a Hotel Tossa Mar-ban? Azt olvastam róla, hogy 2011-ben újították fel, szép, igényes szálloda, de érdekelne személyes tapasztalat, esetleg képek a hotelről ( hogy tényleg olyan-e, mint a neten)? Milyen a kaja félpanzióban? köszi! V.
Kedves Veronika ! Mi csak a félpanziót vettük igénybe a Hotel Tossa Marban mert a szállásunk a Sol 2 apartmanba volt, de nagyon meg voltunk elégedve . Többféle választék volt reggel és este is sőt mindig volt olyan étel amit akkor ott készítettek Nekünk, kedves személyzet. Szerintem árban is megfelelt a többi éttermi árakhoz képest . Az ebédlő szép volt tiszta folyamatosan töltötték fel az ételeket minden volt gyümölcs , fagyi süti is. A szálloda többi részében nem voltunk csak a medencénél ott is tisztaság volt. Üdv
Gellén András Dátum: 2015-11-14 14:21:30
Ahogy most kinéz, jövőre kb. 5 órával hosszabb lesz az út Tossába a határátkelő helyeknél való várakozások miatt.
Veronika Dátum: 2015-10-06 09:43:25
Kedves Fórumozók! Jövőre Tossát néztük ki és szeretném megkérdezni, hogy volt-e már valaki a Hotel Tossa Mar-ban? Azt olvastam róla, hogy 2011-ben újították fel, szép, igényes szálloda, de érdekelne személyes tapasztalat, esetleg képek a hotelről ( hogy tényleg olyan-e, mint a neten)? Milyen a kaja félpanzióban? köszi! V.
Grand Józsi Dátum: 2015-09-20 16:49:23
Laci írta ekkor: 2015-09-20 09:13:03
Üdv Józsi!Szeretném kérdezni nincs arra mód hogy aki szept 25-én utazik Tossa-ba meg nézze Monacót ? Persze felár ellenében ??? 5 fő már biztos lenne :) Köszi .Üdv :Laci
Kedves Laci! Monaco csak az első és az utolsó héten van, amikor én lejövök Tossába az első busszal májusban illetve hazautazok az utolsóval októberben. Maradok tisztelettel: Imre J.
Laci Dátum: 2015-09-20 09:13:03
Üdv Józsi!Szeretném kérdezni nincs arra mód hogy aki szept 25-én utazik Tossa-ba meg nézze Monacót ? Persze felár ellenében ??? 5 fő már biztos lenne :) Köszi .Üdv :Laci