(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Benedek Zoltán Dátum: 2015-02-24 21:38:40
Kedves Józsi! Párommal július 24-én indulunk Tossába. Azt szeretném kérdezni, hogy általában melyik buszt szokták indítani ebbe az időpontban? Irizar, kis vagy nagy Szetra? Köszönettel: Zoltán
Grand Józsi Dátum: 2015-02-24 12:20:48
Szilvia írta ekkor: 2015-02-23 16:41:21
Kedves Józsi !Érdeklődni szeretnék Marineland meddig van nyitva szeptember 26-okt.03 leszünk kint el tudunk menni ? Másik program az a Barceloniai városnézés lenne ennél az érdekelne a kikötő érintve van? sol 2 301 apartmant foglaltuk konyha mennyire felszerelt ? Köszönöm a válaszokat előre is . Üdv :Szilvia
Kedves Szilvia! Tavaly szeptember 28-ig volt nyitva a Delfinárium, de ez az időpont évről-évre változik. Többféle Barcelona városlátogatás van, de a hétfői Montserrat-Barcelona kiránduláson ellátogatunk a kikötőbe is. Viszont ha a csütörtöki szabadidős Barcelonát választja az esti szökőkúttal, annyi időt tölt a kikötőben, amennyit szeretne, hiszen Ön osztja be az idejét. Az apartmanok jól feszereltek: van evőeszköz, mély illetve lapostányér, fazék, serpenyő, kávéfőző, levesmerő, mikró, poharak és minden más, ami egy konyhába kell. Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2015-02-24 12:14:26
KÖDMÖN KRISZTIÁN írta ekkor: 2015-02-19 20:27:42
Kedves mindenki mi apartmanba mennénk és azután érdeklödnék hogy medencét lehet használni valahol akár térités elenében is???
Kedves Krisztián! Abban az esetben szokták megengedni a szállodában a medence használatát, ha ott van vacsorájuk vagy félpanziójuk. Különben még térítés ellenében sem. Maradok tisztelettel: Imre J.
Szilvia Dátum: 2015-02-23 16:41:21
Kedves Józsi !Érdeklődni szeretnék Marineland meddig van nyitva szeptember 26-okt.03 leszünk kint el tudunk menni ? Másik program az a Barceloniai városnézés lenne ennél az érdekelne a kikötő érintve van? sol 2 301 apartmant foglaltuk konyha mennyire felszerelt ? Köszönöm a válaszokat előre is . Üdv :Szilvia
Somogyi Dóra Dátum: 2015-02-21 14:19:28
KÖDMÖN KRISZTIÁN írta ekkor: 2015-02-19 20:27:42
Kedves mindenki mi apartmanba mennénk és azután érdeklödnék hogy medencét lehet használni valahol akár térités elenében is???
Kedves Krisztián! Medence használat nem "mükszik",és soha nem is hallottam róla,hogy térítés ellenében ott valahol lehetne medencézni,bár tény,hogy nem is kérdeztem. :) Józsi majd megmondja,tud-e erről bármit is,mert tényleg soha nem akartunk medencézni(pedig imádom),mert a part nagyon közel van,sőt egész Tossa nem túl nagy,pikk-pakk a parton vagy. :)