(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

KÖDMÖN KRISZTIÁN Dátum: 2015-02-19 20:27:42
Kedves mindenki mi apartmanba mennénk és azután érdeklödnék hogy medencét lehet használni valahol akár térités elenében is???
Kiss Péter Dátum: 2015-02-18 17:42:05
Köszönöm kedves Józsi !
Grand Józsi Dátum: 2015-02-18 11:36:32
Kiss Péter írta ekkor: 2015-02-17 08:46:24
T Józsi és mindenki , aki volt már ezen a kiránduláson. Az Andorrai kirándulás érdekelne. Célirányosan visszaolvasva a tavalyi szezont , nem találtam róla utalást. Mennyire népszerű ez a program? MIvel látszatra elég messze van városunktól érdekelne ,hogy mikor indúl és ér véget? A magsabb szint miatt mennyire kell rákészülni az esetleges hűvösebb levegőre ? ( mert akkor már itthonról is úgy készülök) Mik alátnivalók? Ott meg tudunk ebédelni ? Milyen áron? Végül , jó Magyar szokás szerint említik a vásárlási lehetőséget. Nagy listát nem kérnék , de leg. 1-2 konkrétumot , amiből látszik a különbség . Akár email címemre is írhatnak : [email protected] Köszönöm a segítséget ! üdv.
Kedves Péter! Aki szeretne eljutni Andorrába, természetesen van rá lehetősége. Elő- és utószezonban viszont nem mindig jön össze. Általában minden héten szerda reggel indul a busz 07:00-kor Tossából és este 21:00-21:30-kor érkezik vissza. Az út odáig gyönyörű, főleg amikor elérik az elő-Pireneusokat. Maga a főváros is, Andorra la Vella önmagáért beszél. Az út időben 4-4,5 óra egy pihenővel és kb. 5 órát töltenek az andorrai fővárosban. Nyáron, ha meleg van, akkor a hegyek közzé is beszorul a hőség, így nem érezhető a hideg, sőt kimondottan meleg van. Sajnos látnivalóból nincs sok: fel szoktunk sétálni az óvárosba és megnézzük európa legkisebb parlamentjét, a többi időt a vendégek vásárlással és önállóan töltik el. Hozzátartozik az igazsághoz, hogy Andorra Spanyolországhoz képest olcsóbb, de Magyarországhoz képest nem. Korábban nagyobbak voltak az árak közötti különbségek és magyarként jobban megérte vásárolni Andorrában. Természetesen akciók mindig vannak, legyen az parfüm, ruha, műszaki cikk vagy épp márkás italok. Egy ebéd (menü) 7-8 euró körül van. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2015-02-18 11:22:31
Hadobás Gergely írta ekkor: 2015-02-17 07:53:02
Jó napot! Az iránt érdeklődnék hogy a barcelonai város látogatáson lehetőség nyílik-e elmenni a Camp Nou-ba vagy megoldható-e akár plusz költségért is? Másik kérdésem a barátom szeretne horgászni a tengeren, lehet ott bérelni ilyen célra eszközöket vagy van valami lehetőség? Válaszát előre is köszönöm! Üdvözlettel Gergő!
Kedves Gergő! Csütörtökön délután van egy olyan kirándulás, melynek fő célja a stadion látogatás. A csütörtöki Barcelona szabadidő+szökőkút és a Barcelona Nou Camp+szökőkút egyszerre indul délután 13:00 órakor. Amikor a busz megérkezik Barcelonába, a busz leteszi a szabadidős vendégeket a város központi terén (általában a Plaza Catalunyán) és ők osztják be az idejüket, kb. 5 óra áll a rendelkezésükre, a többieket tovább viszi a busz a stadionhoz. Ott kb. 2-2,5 órájuk van a vendégeknek. A stadionlátogatás után vissza viszik őket a fent említett központi térre és nekik is marad még 1-1,5 óra szabadidő. Este fél 8 körül mindenki találkozik a Katalán téren és együtt mennek a szökőkúthoz, ami 9-kor kezdődik. 10 óráig maradnak, aztán indulnak haza. Hazaérkezés Tossába kb. éjfél. Nincs semmi akadálya, ha a barátja horgászni szeretne a tengeren, de jobb ha hoz magával felszerelést is. Maradok tisztelettel: Imre J.
Kiss Péter Dátum: 2015-02-17 08:46:24
T Józsi és mindenki , aki volt már ezen a kiránduláson. Az Andorrai kirándulás érdekelne. Célirányosan visszaolvasva a tavalyi szezont , nem találtam róla utalást. Mennyire népszerű ez a program? MIvel látszatra elég messze van városunktól érdekelne ,hogy mikor indúl és ér véget? A magsabb szint miatt mennyire kell rákészülni az esetleges hűvösebb levegőre ? ( mert akkor már itthonról is úgy készülök) Mik alátnivalók? Ott meg tudunk ebédelni ? Milyen áron? Végül , jó Magyar szokás szerint említik a vásárlási lehetőséget. Nagy listát nem kérnék , de leg. 1-2 konkrétumot , amiből látszik a különbség . Akár email címemre is írhatnak : [email protected] Köszönöm a segítséget ! üdv.