Kedves Józsi !Melyik nap van ez a Barcelonai panoramic program és mennyibe kerül ?Köszi előre is .Szilvia
Kedves Szilvia!
Általában csütörtökön van, de a spanyolok a változtatás jogát fenntartják. Maga a program délután egykor indul Tossából és benne van az esti szökőkút is, ami 9-kor kezdődik. A vendégek 10-ig maradnak és éjfélre érkeznek haza. Tavaly ez 35 euró volt. Üdvözlettel: Imre J.