Kedves Czakó Tímea! Köszönöm a válaszát,de egy kicsit másképp értettem a fakultatívot...az utazási iroda fakultatívjait én is láttam,de azért köszönöm szépen.Olyan fakultatív nem lenne,hogy szervezetten pl quadtúra?Malgrat de Marr ról leírás vagy fórum még hol lenne?Mert szeretnék szemezgetni,nem szeretnék senkit se fárasztani,ha lennének kérdéseim...Mert pl ilyenek érdekelnének: Bevásárlóközpont/áruház,piac,pékség,itteni fakultatívokon kívül más szervezettek mik lennének,ha vannak,helyi orvos stb.....További szép estét.