Kedves Grand Józsi!
Érdeklődnék, hogy van-e lehetőség focimeccsre elmenni Barcelonában, nem szokott-e lenni kisebb csoportnak szervezve a fakultatív programokon kívül ilyen lehetőség? (vhol olvastam a katalógusban, h. Barcelonában el lehet menni a stadionba megnézni azt - üresen, csak most nem találom, hol olvashattam, így jutott eszembe a meccs lehetősége, mert a férjemnek és a fiamnak nagy élmény lenne). Illetve mennyire gyorsan mélyül a víz, meddig lehet besétálni? Gyerekek miatt kérdezem, mert bár sok éve a nászutunkon szintén Tossa de Mar-ban voltunk, de nem emlékszem erre :-). Köszönöm.
Tisztelt Asszonyom!
Természetesen, ha időben szól, akkor tudok jegyet szerezni a meccsre. Ha már tudja, hogy melyik mérkőzésre szeretne eljutni, akkor kérem keressen meg majd és egyeztetünk! Sajnos Tossában a tenger hirtelen mélyül, de vannak olyan öblök, ahol sekélyebb a víz. Maradok tisztelettel: Imre J.