Kedves Károly!
Tossában több olyan étterem is van, ahol 10-11 euróért már el lehet fogyasztani egy háromfogásos ebédet vagy vacsorát. A Maxi Día nevű szupermarketben pedig - meg merem kockáctatni - hogy olcsóbbak az élelmiszrelek, mint nálunk. De természetesen, ha Önnek kényelmesebb, akkor itthon is befizethet félpanzióra vagy csak vacsorára. Maradok tisztelettel: Imre J.
Kedves Károly! Mi 2014 évben igénybe vettük a félpanziót, de javaslom Önöknek szerintem nagyon megérte , bő volt a választék , helyi specialitásokból is azonnal készített ételek, gyümölcsök fagyi sütemények, a reggeli is bőséges és közel van a szálloda Szerintem ezért az összegért nem tudtunk volna étkezni, bár mi nem jártunk be minden éttermet de a 10 euró amiért háromfogásos ebédet adnak ????