Sziasztok!Mi is nézegetjük az idén Tossat. Kérdezni szeretném hogy a konyha nélküli szobákban ugye nincs hűtő sem meg vízforraló sem?busszal mennénk,van -e olyan köztetek aki már volt busszal,Ja és Debrecenből mennénk!Eddig minden évben Görögbe voltunk az is elég hosszú volt de ugy nézem ez még hosszabb.Bérelni lehet-e valamit pl:motort?Mennyire szoktak a buszok tele lenni?Jelentkezzen már valaki aki volt busszal,mert kicsit félek tőle!Előre is köszönöm!
Kedves Mészáros Andrásné!
A konyha nélküli szobákban is van hűtő, de vízforraló az nincs. Az út Tossáig hosszú, de ahogy utastársai is leírták, szerintem sem olyan vészes. Természetesen lehet bérelni motort, igaz csak 125 köbcentiset, ami egy napra tavaly 51 euróba került és le kell tenni hozzá 200 ueró kauciót. A cég érdeke azt kívánja, hogy minél jobban ki legyenek használva a buszok, de a buszok telítettségéről előre nem tudok nyilatkozni. Üdvözlettel: Imre J.