Üdvözlök Mindenkit !Lenne egy pár kérdésem először is B.Zsófiától szeretném kérdezni merre van ez az étterem és tudnak ott magyarul egy kicsit? Józsi tőled azt szeretném kérdezni ( Azért tegezőben mert már voltunk nálad Tossaban :) mi van abban az esetben ha valami folytán nem indul a két utolsó turnus a Monaco -i megállós ? /Nem szeretnék vészt jósolni /.Csak azért kérdezem mert okt 3 i haza indulós utat néztük ki és jó lenne ha itt is lehetne Monaco-i megálló ha lenne igény ezt nem lehet valahogy megoldani természetesen azokkal a feltételekkel mint a másikaknál ? Van esetleg arra mód ,hogy egy két este be fizesünk vacsira egy hotelben?Köszönöm szépen a válaszokat. Mindenkinek Boldog Új Évet. Szép hétvégét.Üdv. Szilvia
Kedves Szilvia!
Ha valamilyen oknál fogva nem indul a két utolsó turnus - hiszen volt már erre példa - , akkor Önökkel egyeztetni fog az iroda. Bármikor is lesz az utolsó hét, Monaco-Monte Carlo akkor is lesz. Természetesen lehetőség van arra, hogy vacsorára befizessenek valamelyik hotelbe. Kívánok Önnek én is boldog új évet! Maradok tisztelettel: Imre J.