(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Szilvia Dátum: 2015-01-09 18:04:09
Üdvözlök Mindenkit !Lenne egy pár kérdésem először is B.Zsófiától szeretném kérdezni merre van ez az étterem és tudnak ott magyarul egy kicsit? Józsi tőled azt szeretném kérdezni ( Azért tegezőben mert már voltunk nálad Tossaban :) mi van abban az esetben ha valami folytán nem indul a két utolsó turnus a Monaco -i megállós ? /Nem szeretnék vészt jósolni /.Csak azért kérdezem mert okt 3 i haza indulós utat néztük ki és jó lenne ha itt is lehetne Monaco-i megálló ha lenne igény ezt nem lehet valahogy megoldani természetesen azokkal a feltételekkel mint a másikaknál ? Van esetleg arra mód ,hogy egy két este be fizesünk vacsira egy hotelben?Köszönöm szépen a válaszokat. Mindenkinek Boldog Új Évet. Szép hétvégét.Üdv. Szilvia
Grand Józsi Dátum: 2015-01-09 12:36:51
bacz beáta írta ekkor: 2015-01-07 13:00:29
Nagy Köszönöm válaszát ! És az este 22:55 után is van? mert mire landolunk átvesszük a poggyászt stb azért az beletelik egy kis időbe (: Illetve mien a tapasztalat milyen az időjárás augusztus végén szept első napjaiban? Árakkal hogyan számoljunk az ételt illetően akár szupermarketek akár éttermeket illetően ? Köszönettel
Kedves Beáta! Amikor a neten majd megrendelik a transzfert, akkor meg kell írni, hogy melyik terminálra érkeznek, járatszámot illetve a gép érkezésének az idejét. Majd ezek után ők e-mailben közlik, hogy hol és hánykor veszik fel Önöket. Augusztus végén és szeptember elején még nagyon jó idő van, de ezt pontosan előre sosem lehet tudni. Lloretben is fognak találni olyan szupermarketeket, ahol az élelmiszerek nem drágábbak, mint nálunk. Talán a kenyér és a hús drágább. Éttermekben már 10 euróért el lehet fogyasztani egy három fogásos ebédet vagy vacsorát. Maradok tisztelettel: Imre J.
bacz beáta Dátum: 2015-01-07 13:00:29
Grand Józsi írta ekkor: 2015-01-07 10:23:32
Kedves Beáta! Sajnos ilyen későn már nincs busz a reptérről Lloretbe. Egyetlen megoldás marad: a transzfer Ezt neten is meg lehet rendelni és nem drágább, mint a busz, 14-15 euró/fő. A FROM2-nek van ilyen háztól házig (door to door) szolgáltatása! Maradok tisztelettel: Imre J.
Nagy Köszönöm válaszát ! És az este 22:55 után is van? mert mire landolunk átvesszük a poggyászt stb azért az beletelik egy kis időbe (: Illetve mien a tapasztalat milyen az időjárás augusztus végén szept első napjaiban? Árakkal hogyan számoljunk az ételt illetően akár szupermarketek akár éttermeket illetően ? Köszönettel
Grand Józsi Dátum: 2015-01-07 10:23:32
bacz beáta írta ekkor: 2015-01-06 22:36:56
Kedves Jőzsef Mi is gondolkodunk a Costa Bravan nyaraljunk olyan kérdésem lenne hogy nézegettem repülőjáratokat és ami árban nekünk megfelel az barcelonába 22:50re érkezne meg . Onnan hogy lehet mondjuk lloret del marba menni ilyen késői órákban ? Válaszát előre is köszönöm Beáta
Kedves Beáta! Sajnos ilyen későn már nincs busz a reptérről Lloretbe. Egyetlen megoldás marad: a transzfer Ezt neten is meg lehet rendelni és nem drágább, mint a busz, 14-15 euró/fő. A FROM2-nek van ilyen háztól házig (door to door) szolgáltatása! Maradok tisztelettel: Imre J.
bacz beáta Dátum: 2015-01-06 22:36:56
Kedves Jőzsef Mi is gondolkodunk a Costa Bravan nyaraljunk olyan kérdésem lenne hogy nézegettem repülőjáratokat és ami árban nekünk megfelel az barcelonába 22:50re érkezne meg . Onnan hogy lehet mondjuk lloret del marba menni ilyen késői órákban ? Válaszát előre is köszönöm Beáta