Sziasztok!Mi is nézegetjük az idén Tossat. Kérdezni szeretném hogy a konyha nélküli szobákban ugye nincs hűtő sem meg vízforraló sem?busszal mennénk,van -e olyan köztetek aki már volt busszal,Ja és Debrecenből mennénk!Eddig minden évben Görögbe voltunk az is elég hosszú volt de ugy nézem ez még hosszabb.Bérelni lehet-e valamit pl:motort?Mennyire szoktak a buszok tele lenni?Jelentkezzen már valaki aki volt busszal,mert kicsit félek tőle!Előre is köszönöm!
Mi egyszer voltunk Tossában a Granddal, egyébként minden évben elmegyünk Görögországba és mindig busszal. Igaz mi előnyben vagyunk Spanyolország felé pár órával, de semmivel nem éreztük hosszabbnak mint a görög utat. Reggel 8 órára ott voltunk. A közlekedés egy kicsit más, görögben mindig bérelünk motort, itt meg sem próbáltuk a sok programlehetőség miatt és a távolságok sokkal nagyobbak. Aki görögben volt busszal- mi voltunk Zakyntoson, Lefkadán, Tólóban, Skopeloson, ezek pedig nem észak Görögországban vannak - az ne riadjon vissza ettől a távolságtól. Mivel nincsenek határok, sehol nem kell egy percet sem várni, csak a pisi szünetre.