(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Bihari Karolina Dátum: 2014-08-13 13:24:11
Üdvözlöm! Pénteken indulunk Santa Suzannára és szombat reggel fogunk odaérni. A csomagokat le lehet tenni a szállodában már reggel, vagy csak bejelentkezés után, (ami ha jól tudom 14 óra után van)? Köszönöm!!:)
Grand Józsi Dátum: 2014-08-12 15:18:37
Kovács Márk írta ekkor: 2014-08-12 00:41:08
Kedves Józsi! Nézelődtem az ételek terén a neten és találtam egy pár érdekességet és e felől szeretnék tőled kérdeni, 1, crema catalana 2, churro 3, Pulpo a la Gallegat nevezetű ételek Tossában megtalálhatóak e és milyen árban? Előre is köszönöm válaszod!
Tisztelt Márk! Természetesen ezeket az ételeket Tossában is megtalálja, de az ár attól is függ, hogy melyik étteremben fogyasztja. A "churro"-t pl. csak a piacon árulják, ez olyan mint a mi csöröge fánkunk. 2-3 db. egy euróba kerül. A "crema catalana" egy desszert, kb. 3-4 euró. A "pulpo" pedig polip, 6-7 euróért. Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-08-12 15:14:39
Győri-Szabó Ilona írta ekkor: 2014-08-11 15:42:20
Kedves Péter !Élve a lehetőséggel szeretném megkérdezni hogy mely fakultativ kiránduláson érdemes résztvenni, gondolom mindegyiken , az idő rövidsége miatt ez nem célszerű részletesebb leírásokat ezekről nem nagyon lehet olvasni. Szivesen venném ha van ideje válaszolna, akár mailben is : [email protected]
Kedves Ilona! A Grand Tours honlapján és a prospektusunkban is megtalálja a fakultatív programok részletes leírását. Maradok tisztelettel: Imre J.
Dettix Dátum: 2014-08-12 08:05:44
A fakultatív programok függnek attól, hogy hány ember megy a csoportból. Ha nem jön össze a kellő létszám, hozzácsapnak másik csoporthoz, és akkor már a Józsi nem megy a csoporttal, tehát más lesz a program is. Tapasztalat!!!!
Dettix Dátum: 2014-08-12 08:03:48
Mi most jöttünk haza Tossából. Ami sehol sem hangzott el, az az, hogy a közértek "későn" nyitnak. A szálláshoz közeli Supermercat a legkorábbi, az 8-kor nyit, a Dia fél 9-kor. Erre érdemes figyelni ha fakultatívra megy az ember.