(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Cserjési Zsófia Dátum: 2014-08-09 19:51:19
Kedves Grand Józsi! A Barcelona kirándulással kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy a hét melyik napján szokott lenni? Köszönöm! Üdv.: Zsófi
Erdős Szilvia Dátum: 2014-08-09 12:19:12
Koplár Péter írta ekkor: 2014-04-10 16:24:38
Kedves fórumozók,főleg akik először mennek Tossába: Készüljetek fel,felejthetetlen élmény lesz,a hely gyönyörű,a vendégszeretet határtalan ;) Ha bármi kérdés van,tőlem is kérdezhettek nyugodtan,voltam párszor,de emellett Lloret de mar,Malgrat,Santa Suzanna,Blanes,Tarragona,ezekben is tudok némi felvilágosítást adni. Adieu
Kedves Péter! Szeretnék információt begyűjteni Lloret de Mar-ról. Igaz a párommal mi csak jövőre tervezzük az utat. (nászút) smile De már most vacilálunk a szállásoknál. Az Acapulcot vagy a Don Juant ajánlaná inkább. Vagy nincs is nagy különbség? (Szállás minősége,ellátás és a medence) Mit érdemes a környéken megnézni?! És még egy utolsó kérdés milyen a part? (hamar mélyülő) MEdúzák mennyire jellemzőek? Hálás köszönetem a válaszaiért!!! smile
Erdős Szilvia Dátum: 2014-08-09 11:15:44
Üdvözlöm! Engem az érdekelne, hogy busszal kb. hány órával lehet számolni az utazást? (Lloret de Mar-ba mennénk) Ill. ha én két hétre tervezem a nyaralást akkor az ténylegesen busszal hány nap lesz. (már csak a szabadságok kivétele miatt) :) Köszönöm válaszát!
Grand Józsi Dátum: 2014-08-06 08:48:19
Koplár Péter írta ekkor: 2014-08-04 20:10:31
Kedves Grand Jose. Meg tudná nekem mondani mennyibe kerül most,Blanes-Barcelona vonat retúrjegy,/fő? Gracies
Kedves Péter! Blanes-Barcelona Placa de Catalunya oda vissza a vonatjegy 12,30 euró.Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-08-06 08:37:00
MÁNDITY KATALIN írta ekkor: 2014-08-04 21:08:02
Köszönöm a választ...Már alig várjuk a szeptembert,a felpanzios ellátást itthon kell befizetni, vagy rá érünk kint is?
Kedves Katalin! Ha lehetséges, fizessék be otthon! Üdvözlettel: Imre J.