Kedves Grand Józsi!
A sol2-es szállás konyhás szobáiról érdeklődnék. Azt írta kádas fürdőszobás, erkélyes stb. A fürdőszobában hajszárító található? Vasalási lehetőség van? A szobákban klímát nem látok feltüntetve, ventilátort pedig csak a konyha nélküli szobákban. Akkor pl a "miénkben" nem lesz? Illetve ha jól látom tv sincs a felszereltség között. Köszönöm előre is!
Kedves Veronika!
Hajszárító nincs a fűrdőszobákban! Vasalni csak akkor tud, ha hoz magával vasalót vagy odaadom az enyémet. Ettől a szezontól a konyhás szobákban is van több fokozatú ventilátor, tv sajnos sehol sincs, csak a TV-szobában! Maradok tisztelettel: Imre J.