(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-08-04 13:16:28
Bihari Karolina írta ekkor: 2014-08-04 13:08:56
Üdvözlöm! A Hotel Rivieraban foglaltunk szállást, de csak most vettem észre, hogy a szobafelszereltségben nincsen benne a széf, pedig arra szükségünk lenne. Ténylegesen nincsen széf? Köszönöm!
Kedves Karolina! Én csak Tossában vagyok idegenveztő, ezzel a kérdéssel kolleganőmhöz kellene fordulnia! Neve Dvorszki Ilona, telefonszáma 00-34-609-711-776, e-mail címe: [email protected] Üdvözlettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-08-04 13:12:21
Gróf Veronika írta ekkor: 2014-08-04 13:03:15
Kedves Grand Józsi! A sol2-es szállás konyhás szobáiról érdeklődnék. Azt írta kádas fürdőszobás, erkélyes stb. A fürdőszobában hajszárító található? Vasalási lehetőség van? A szobákban klímát nem látok feltüntetve, ventilátort pedig csak a konyha nélküli szobákban. Akkor pl a "miénkben" nem lesz? Illetve ha jól látom tv sincs a felszereltség között. Köszönöm előre is!
Kedves Veronika! Hajszárító nincs a fűrdőszobákban! Vasalni csak akkor tud, ha hoz magával vasalót vagy odaadom az enyémet. Ettől a szezontól a konyhás szobákban is van több fokozatú ventilátor, tv sajnos sehol sincs, csak a TV-szobában! Maradok tisztelettel: Imre J.
Bihari Karolina Dátum: 2014-08-04 13:08:56
Üdvözlöm! A Hotel Rivieraban foglaltunk szállást, de csak most vettem észre, hogy a szobafelszereltségben nincsen benne a széf, pedig arra szükségünk lenne. Ténylegesen nincsen széf? Köszönöm!
Gróf Veronika Dátum: 2014-08-04 13:03:15
Kedves Grand Józsi! A sol2-es szállás konyhás szobáiról érdeklődnék. Azt írta kádas fürdőszobás, erkélyes stb. A fürdőszobában hajszárító található? Vasalási lehetőség van? A szobákban klímát nem látok feltüntetve, ventilátort pedig csak a konyha nélküli szobákban. Akkor pl a "miénkben" nem lesz? Illetve ha jól látom tv sincs a felszereltség között. Köszönöm előre is!
József Dátum: 2014-08-04 11:45:38
Grand Józsi írta ekkor: 2014-08-04 10:19:36
Kedves József! Egy pizza 8-10 euró, egy gyros-tál 7-8 euró. Több (összesen ötöt) túrát is lehet tenni Tossából, amihez majd adok térképet. Többek között Cala Pola-ra is. Sajnos ezekről a helyekről kishajó nem jön vissza, csak Cala Giverola-ról. Kerekpárt biztosan lehet bérelni, de a hegyi kerékpárban nem vagyok biztos. A sima kerékpár egy napra 21 euró. 22:45-kor is van busz az Estacion del Nord-ról, de augusztus 31-ig még 00:25-kor is van járat. Üdvözlettel: Imre J.
Köszönjük szépen a gyors és korrekt választ, várjuk a mielőbbi találkozást!