(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-08-04 11:34:37
Cserjési Zsófia írta ekkor: 2014-08-04 11:22:54
Kedves Grand Józsi! A Barcelona Montserrattal kirándulással kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Az lenne a kérdésem, hogy a különböző állomásokon ki lehet szállni a buszból nézelődni, vagy valamelyiknél csak elmegyünk mellette és a buszból látható? Köszönettel: Zsófi
Kedves Zsófia! Mindenhol megállunk, csak az FC Barcelona stadionja és Gaudi két háza mellett megyünk el busszal. Üdvözlettel: Imre J.
Cserjési Zsófia Dátum: 2014-08-04 11:22:54
Kedves Grand Józsi! A Barcelona Montserrattal kirándulással kapcsolatban szeretnék érdeklődni. Az lenne a kérdésem, hogy a különböző állomásokon ki lehet szállni a buszból nézelődni, vagy valamelyiknél csak elmegyünk mellette és a buszból látható? Köszönettel: Zsófi
Grand Józsi Dátum: 2014-08-04 10:19:36
József írta ekkor: 2014-08-03 14:04:28
Tisztelt Grand Józsi! Aug. 23-tól megyünk két hétre, ezért lenne néhány kérdésünk. Fontos lenne, hogy tisztában legyünk az árakkal, ezért ha leírná konkrétan, hogy mennyibe kerül egy pizza, pl. a Bar Lluis-ban, vagy gyros tál. Szeretnénk túrázni is Tossa környékén (pl. Mór torony), ezért ott kaphatunk-e majd valamiféle térképet, vagy vinnünk kell, illetve mennyire vannak feltüntetve a túraútvonalak. El lehet-e sétálni pl. Cala Pola, Cala Llevadó-ra, környező kisebb partokra, illetve onnan vissza kishajó járattal. Lehet-e Tossában hegyi kerékpárt bérelni? A Sarfa.com-on jól értelmezem-e, hogy 22:45-kor még van Barcelonából (Estacio del Nord) buszjárt vissza Tossába? Előre is köszönettel.
Kedves József! Egy pizza 8-10 euró, egy gyros-tál 7-8 euró. Több (összesen ötöt) túrát is lehet tenni Tossából, amihez majd adok térképet. Többek között Cala Pola-ra is. Sajnos ezekről a helyekről kishajó nem jön vissza, csak Cala Giverola-ról. Kerekpárt biztosan lehet bérelni, de a hegyi kerékpárban nem vagyok biztos. A sima kerékpár egy napra 21 euró. 22:45-kor is van busz az Estacion del Nord-ról, de augusztus 31-ig még 00:25-kor is van járat. Üdvözlettel: Imre J.
MÁNDITY KATALIN Dátum: 2014-08-03 17:58:30
Grand Józsi írta ekkor: 2014-08-02 20:11:10
Kedves Kata! Sajnos erre a kérdésre azt kell válaszolnom,hogy "nem"! Maradok tisztelettel: Imre J.
Köszönöm ismét a választ :-) Azt hiszem megleszunk anélkül is.a barcelona városnézés +szökőkút mit foglal magába?mit nézünk meg a városnézés alatt?
József Dátum: 2014-08-03 14:04:28
Tisztelt Grand Józsi! Aug. 23-tól megyünk két hétre, ezért lenne néhány kérdésünk. Fontos lenne, hogy tisztában legyünk az árakkal, ezért ha leírná konkrétan, hogy mennyibe kerül egy pizza, pl. a Bar Lluis-ban, vagy gyros tál. Szeretnénk túrázni is Tossa környékén (pl. Mór torony), ezért ott kaphatunk-e majd valamiféle térképet, vagy vinnünk kell, illetve mennyire vannak feltüntetve a túraútvonalak. El lehet-e sétálni pl. Cala Pola, Cala Llevadó-ra, környező kisebb partokra, illetve onnan vissza kishajó járattal. Lehet-e Tossában hegyi kerékpárt bérelni? A Sarfa.com-on jól értelmezem-e, hogy 22:45-kor még van Barcelonából (Estacio del Nord) buszjárt vissza Tossába? Előre is köszönettel.