(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Grand Józsi Dátum: 2014-08-02 20:11:10
MÁNDITY KATALIN írta ekkor: 2014-08-02 20:05:36
nagyon szépen köszönöm a gyors választ :-) Még azt szeretném megkerdezni, hogy a Sol ba,azokba a szobákba ahol nincs konyha, van esetleg valami közös helység ahol lehet főzni, vagy melegíteni?
Kedves Kata! Sajnos erre a kérdésre azt kell válaszolnom,hogy "nem"! Maradok tisztelettel: Imre J.
MÁNDITY KATALIN Dátum: 2014-08-02 20:05:36
Grand Józsi írta ekkor: 2014-08-02 11:37:13
Kedves Kata! A fak. programok listáját küldöm a megadott e-mail címre. Tossában a tenger hirtelen mélyül! Az időjárással kapcsolatban óvatosan nyilatkozom, de a tapasztalatok szerint szeptemberben és októberben is jó idő van. Maradok tisztelettel: Imre J.
nagyon szépen köszönöm a gyors választ :-) Még azt szeretném megkerdezni, hogy a Sol ba,azokba a szobákba ahol nincs konyha, van esetleg valami közös helység ahol lehet főzni, vagy melegíteni?
Grand Józsi Dátum: 2014-08-02 11:37:13
MÁNDITY KATALIN írta ekkor: 2014-08-01 11:28:42
Kedves GrandJozsi! Mi szeptember 12. Én megyünk tossa-rá,engem is érdekelnek a fakultatív kirándulások: [email protected] Köszönöm előre is.árak szempontjából mire kell számítani? Tengerpart hirtelen mélyülő vagy sem,és mennyire kegyes az időjárás szeptemberbe?Köszönöm szépen!Üdv:Kata
Kedves Kata! A fak. programok listáját küldöm a megadott e-mail címre. Tossában a tenger hirtelen mélyül! Az időjárással kapcsolatban óvatosan nyilatkozom, de a tapasztalatok szerint szeptemberben és októberben is jó idő van. Maradok tisztelettel: Imre J.
Grand Józsi Dátum: 2014-08-02 11:34:48
Szekeresne B. Böbe írta ekkor: 2014-08-01 20:38:20
Kedves GrandJózsi! Szeretnék érdeklődni, hogy a Sol2 apartman közelében található-e olyan bolt, ahol zsemlét, kiflit, kenyeret és egyéb élelmiszereket lehet vásárolni? Köszönöm válaszát!
Kedves Böbe! Az apartmanháztól 3 percre van egy bolt, ahol mindent meg tud venni. Üdvözlettel: Imre J.
Szekeresne B. Böbe Dátum: 2014-08-01 20:38:20
Kedves GrandJózsi! Szeretnék érdeklődni, hogy a Sol2 apartman közelében található-e olyan bolt, ahol zsemlét, kiflit, kenyeret és egyéb élelmiszereket lehet vásárolni? Köszönöm válaszát!