(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

MÁNDITY KATALIN Dátum: 2014-08-01 11:28:42
Kedves GrandJozsi! Mi szeptember 12. Én megyünk tossa-rá,engem is érdekelnek a fakultatív kirándulások: [email protected] Köszönöm előre is.árak szempontjából mire kell számítani? Tengerpart hirtelen mélyülő vagy sem,és mennyire kegyes az időjárás szeptemberbe?Köszönöm szépen!Üdv:Kata
Grand Józsi Dátum: 2014-07-31 18:00:37
Gróf Veronika írta ekkor: 2014-07-31 16:41:15
Köszönöm a gyors választ! Megkaptam a mailt is a programokról. Szeretném megkérdezni még, hogy törölközőt kapunk e, a fürdőszoba zuhanyzós, terasz minden szobához tartozik (201), a programokra időben mikor "kell" jelentkezni? Szórakozási lehetőség milyen? Megtenné hogy ír pár szót arról is hogy jövőhéttől milyen idő várható illetve a tenger hőmérséklete... köszönöm
Kedves Veronika! Törölközőt adnak, sőt kedden cserélik is. Minden konyhás szoba erkélyes és fűrdőkádas. A programokra vasárnap reggel 8-tól 11-ig lehet jelentkezni. Szórakozási lehetőség Tossában nem túl sok van, de tőlünk 12 km-re Llloret de Marban annál több. Az időjárást a következő napokra a következő oldalon tekintheti meg: http://www.tiempo.com/tossa-de-mar.htm illetve a tenger hőmérsékletét: http://www.aemet.es/es/eltiempo/prediccion/playas/gran-de-tossa-1720207 Üdvözlettel: Imre J.
Gróf Veronika Dátum: 2014-07-31 16:41:15
Köszönöm a gyors választ! Megkaptam a mailt is a programokról. Szeretném megkérdezni még, hogy törölközőt kapunk e, a fürdőszoba zuhanyzós, terasz minden szobához tartozik (201), a programokra időben mikor "kell" jelentkezni? Szórakozási lehetőség milyen? Megtenné hogy ír pár szót arról is hogy jövőhéttől milyen idő várható illetve a tenger hőmérséklete... köszönöm
Grand Józsi Dátum: 2014-07-31 15:44:26
Gróf Veronika írta ekkor: 2014-07-31 15:25:41
Kedves Józsi! Jövőhéten utazunk a Sol2 apart-ba párommal és most kezdjük a tervezést. Lenne olyan kedves és elküldené a fakultatív programok listáját árakkal a [email protected] címre? Illetve lenne egy olyan kérdésem is, hogy vonattal v busszal egyénileg jobban megközelíthető e BArcelona és ha tudna a jegyárakról írni, megköszönném. Mi konyhás szobát foglaltunk, annak pontosan milyen a felszereltsége illetve a hűtőnek van fagyasztós része? Remélem az időjárás nem lesz olyan szórakozott mint itthon, és végig nagyon jó strandolós időnk lesz. Előre is köszönöm a segítséget: Veronika
Kedves Veronika! A fak. programok listáját küldöm a megadott e-mail címre. Mivel Tossában nincs vasútállomás, ezért legkönnyebb innen busszal bemenni Barcelonába. A jegy oda-vissza kb. 25 euró. A konyhás szobák felszereltsége jó, minden megtalálható, amire szüksége van a főzéshez, sőt van mikro is. A hűtőnek van fagyasztó része, de nem túl nagy, annyi, mint egy normál hűtőben szokott lenni. Maradok tisztelettel: Imre J.
Gróf Veronika Dátum: 2014-07-31 15:25:41
Kedves Józsi! Jövőhéten utazunk a Sol2 apart-ba párommal és most kezdjük a tervezést. Lenne olyan kedves és elküldené a fakultatív programok listáját árakkal a [email protected] címre? Illetve lenne egy olyan kérdésem is, hogy vonattal v busszal egyénileg jobban megközelíthető e BArcelona és ha tudna a jegyárakról írni, megköszönném. Mi konyhás szobát foglaltunk, annak pontosan milyen a felszereltsége illetve a hűtőnek van fagyasztós része? Remélem az időjárás nem lesz olyan szórakozott mint itthon, és végig nagyon jó strandolós időnk lesz. Előre is köszönöm a segítséget: Veronika