Kedves Józsi vagy valaki más aki a Sol 2-ben volt. Van ruhaszárító, vagy vinni kell? Ha nincs, gondolom lehet kifeszíteni kötelet. Köszönöm.
Kedves Csilla!
Természetesen az erkélyes, konyhás szobáknál van ruhaszárító, csipesz viszont nincs. Üdvözlettel: Imre J.