Kedves Józsi
Szept.6-13ig megyünk a SOL2 apartmanba, de volna néhány kérdésem:
Az apartmanban konyha nélküli szobát sikerült már kapni, ezért dondolkodunk a vacsorás megoldáson. Mettől meddig lehet vacsorázni, gondolva azzal, hogy szeretünk kirándulni és nem késük le a befizetett vacsorát. Milyen a választék, nem nagyon halas-salátás?
Mivel repülővel megyünk gondolkodok a kocsibérlésen a nyaralás egész ideje alatt, hisz olyan árakat láttam itt leírva, hogy 30-40 €/nap. Nos, tegnap este megnéztem, online egy hétre a reptéren felvéve és leadva 100€ + 70€ önrészvisszatéritő biztosítással. Lehet e parkolni az apartmanháznál? Esetleg, ha Tossában bérelünk 1-2 napra, lesz - e kocsi?
Még egy kérdés, a szobai hűtőnek van -e mélyhútője?
Köszi előre is a választ,
Papp Antal