Kedves Grand Józsi!
Augusztusba utazunk Tossába.Szeretnénk elmenni Marinelandba is. Van e információja arról, hogy a delfinekkel történő fényképezkedés mennyibe kerül? Nézegettem a Marineland honlapját, de nem találtam erről semmi információt.
Tudna ebben esetleg valami infóval szolgálni?
Nagyon köszönöm!
Kedves Szilvia! A legjobb tudomásom szerint 20 Euro a fotó a delfinnel, nekem az egyik ismerősöm most volt nem rég, és ő mondta, minden további más fotó ami ott készül és kéritek az 8 Euro :)