(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Costa Bravara-án
Fórum bejegyzései

Pappné Locskai Szilvia Dátum: 2014-07-22 11:15:34
Cselle-Miklián Éva írta ekkor: 2014-07-21 20:52:19
Kedves Szilvia! A legjobb tudomásom szerint 20 Euro a fotó a delfinnel, nekem az egyik ismerősöm most volt nem rég, és ő mondta, minden további más fotó ami ott készül és kéritek az 8 Euro :)
Köszönöm szépen Éva!
Grand Józsi Dátum: 2014-07-22 11:00:47
Pappné Locskai Szilvia írta ekkor: 2014-07-21 11:32:58
Kedves Grand Józsi! Augusztusba utazunk Tossába.Szeretnénk elmenni Marinelandba is. Van e információja arról, hogy a delfinekkel történő fényképezkedés mennyibe kerül? Nézegettem a Marineland honlapját, de nem találtam erről semmi információt. Tudna ebben esetleg valami infóval szolgálni? Nagyon köszönöm!
Kedves Szilvia! Igen, a delfinekkel készült kép 20 euró, a fókákkal 10 euró. Üdvözlettel: Imre J.
Somogyi Dóra Dátum: 2014-07-22 01:21:15
Kovács Márk írta ekkor: 2014-07-21 18:52:10
Kedves Józsi! Szeretném kérdezni hogy a szoba+fürdőszobás apartmanba is van hűtő a Szol2-ben? Előre is köszönöm válaszod!
Kedves Márk! Van hűtő ott is,igen. :)
Cselle-Miklián Éva Dátum: 2014-07-21 20:52:19
Pappné Locskai Szilvia írta ekkor: 2014-07-21 11:32:58
Kedves Grand Józsi! Augusztusba utazunk Tossába.Szeretnénk elmenni Marinelandba is. Van e információja arról, hogy a delfinekkel történő fényképezkedés mennyibe kerül? Nézegettem a Marineland honlapját, de nem találtam erről semmi információt. Tudna ebben esetleg valami infóval szolgálni? Nagyon köszönöm!
Kedves Szilvia! A legjobb tudomásom szerint 20 Euro a fotó a delfinnel, nekem az egyik ismerősöm most volt nem rég, és ő mondta, minden további más fotó ami ott készül és kéritek az 8 Euro :)
Kovács Márk Dátum: 2014-07-21 18:52:10
Kedves Józsi! Szeretném kérdezni hogy a szoba+fürdőszobás apartmanba is van hűtő a Szol2-ben? Előre is köszönöm válaszod!