(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-06-30 23:43:37
Dr Ducsai Henrietta/Csala Attila írta ekkor: 2013-06-17 20:36:17
Szia! Érdeklődni szeretnék,hogy fakultatív programok esetén(Velence,fish picnic) hány éves kortól kell kifizetni a program díját?Egyik gyerek 3éves,másik 9hónapos.Nekik is kell fizetni vagy kedvezményt kapnak vagy mindegy hány évesek?Köszönöm!
Kedves Henrietta! 2 éves kor alatt a gyerekek belépése és programokon való részvétele mindenhol ingyenes, 12 és 2 éves kor között pedig kedvezményes. Tisztelettel, Porec Team
Dátum: 2013-06-30 23:38:57
Szalanics Nikoletta írta ekkor: 2013-06-25 16:14:20
Kedves Fórumozók! az után érdeklődnék, hogy van e lehetőség forintot kunára átváltani? ( persze eleve kunával megyünk ki csak ha nem lenne elég, a biztonság kedvéért kérdezem :)) a másik kérdésem, az lenne, hogy a fakultatív programok általában össze szoktak e jönni, gondolok pl. Velencére és a Plitvicei tavakra.? Előre is köszönöm a választ :) Üdv
Kedves Nikoletta! Amennyiben kevésnek bizonyul a magaddal hozott kuna, több lehetőséged is van pénzt váltani. A legegyszerűbb az, ha bankkártyáról veszitek le a pénzt, de a központi recepción is váltanak forintot. A fakultatív programok kis létszámmal is indulnak, azonban ilyenkor nem garantált a magyar nyelvű idegenvezetés (ez azonban csak a Plitvicei-tavak esetében reális veszély.) Üdv, Porecs Team
Dátum: 2013-06-30 23:36:05
Varga Tímea írta ekkor: 2013-06-28 14:57:12
Jó napot kívánok! Olvasgattam itt a fórumokat és a Plitvicei-tavak fakultatív programról nem láttam semmilyen hozzászólást! Olyan kérdésem lenne, hogy indítanak oda buszjáratot? Milyen időközönként indítanak buszt? (naponta vagy egy turnusban csak 1-szer,2-szer) Milyen hosszú az út? Egy egész napos kirándulás ez a fakultatív program? Július 8.-án indulunk és addig szeretném ha választ kapnék a kérdéseimre! Előre is köszönöm válaszukat!
Tisztelt Tímea! A Kiss Virág által leírtakat azzal szeretném kiegészíteni, hogy tilos etetni a park állatvilágát. az étkezési csomagokra való igényt pedig 48 órával az elutazás előtt kell leadni. Üdv, Porecs Team
Dátum: 2013-06-30 23:29:41
KissVirág írta ekkor: 2013-06-23 21:16:51
Kedves Csaba! Eddig úgy volt, hogy a reggeli 7-től 9-ig volt, a vacsora pedig 19:00-tól 21:00-ig. De ez 2011 óta változhatott. Jó nyaralást kívánok! smile
Ez mostanra úgy változott, hogy a reggeli 9 helyett 10ig tart.
Dátum: 2013-06-30 23:25:12
Székely Csaba Zoltan írta ekkor: 2013-06-20 07:49:09
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
Kedves Csaba! Kezdenék a konyha felszereltségével. A legnagyobb negatívum: mikró és sütő nincs. A konyha felszereltsége tehát egyszerű, de kielégítő. Ahány személyes az apartman, annyi személyre elég pohár, tányér, kés, villa stb van benne. Található még egy teflon, pár edény fedővel és tésztaszűrő is. A határon nem vesznek el semmit: addigra Horvátország is az EU teljes jogú tagja lesz. A bőröndöket nem mérik le kilóra, de a többi utassal szemben sportszerűbb, ha probáljuk magunkat tartani (+-3kg) az adott súlykorlátokhoz. Szeretettel várom Önt és Családját! Üdv, Porecs Team