Kedves Fórumozók!
A fakultatív programokkal kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. Az már biztos hogy megyünk Velencébe.
Nagyon érdekel bennünket a Fish Piknik és az Isztria-körút is. Utóbbi kettő közül melyikre érdemesebb befizetni? Köszönöm előre is a válaszokat.
Szép napot!
Dorottya :)
Kedves Dorottya! Mind a két programra érdemes befizetni, mert mind a kettő csodálatos!

A Fish Piknik egy hajókirándulás, amely során több tengerpart menti városba ellátogat, valamint a Lim fjordhoz, és a hajón egy ebédet szolgálnak fel. Az Isztria-körút buszos utazás, csodaszép városokba, és ezen a fakultatív programon is kaptok majd egy ebédet, ami számomra felejthetetlen volt, azt a hangultatos kis éttermet ma is emlegetem.

Mi mind a kettőre befizettünk, és nem bántuk meg. Viszont Velencébe még nem voltunk. Jó nyaralást kívánok!