(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

KissVirág Dátum: 2013-06-23 21:16:51
Bekker Csaba írta ekkor: 2013-06-23 08:38:25
Tisztelt Fórumozók! Egyéni programok készítéséhez fontos volna tudni, hogy a félpanziós ellátás esetén mettől-meddig lehet reggelizni, és vacsorázni. Segítségeteket előre is köszönöm, az üdülés előtt állóknak jó utat és pihenést kívánok.
Kedves Csaba! Eddig úgy volt, hogy a reggeli 7-től 9-ig volt, a vacsora pedig 19:00-tól 21:00-ig. De ez 2011 óta változhatott. Jó nyaralást kívánok! smile
KissVirág Dátum: 2013-06-23 21:09:45
Hajdu Dorottya írta ekkor: 2013-06-22 14:05:50
Kedves Fórumozók! A fakultatív programokkal kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. Az már biztos hogy megyünk Velencébe. Nagyon érdekel bennünket a Fish Piknik és az Isztria-körút is. Utóbbi kettő közül melyikre érdemesebb befizetni? Köszönöm előre is a válaszokat. Szép napot! Dorottya :)
Kedves Dorottya! Mind a két programra érdemes befizetni, mert mind a kettő csodálatos! smile A Fish Piknik egy hajókirándulás, amely során több tengerpart menti városba ellátogat, valamint a Lim fjordhoz, és a hajón egy ebédet szolgálnak fel. Az Isztria-körút buszos utazás, csodaszép városokba, és ezen a fakultatív programon is kaptok majd egy ebédet, ami számomra felejthetetlen volt, azt a hangultatos kis éttermet ma is emlegetem. smile Mi mind a kettőre befizettünk, és nem bántuk meg. Viszont Velencébe még nem voltunk. Jó nyaralást kívánok!
Bekker Csaba Dátum: 2013-06-23 08:38:25
Tisztelt Fórumozók! Egyéni programok készítéséhez fontos volna tudni, hogy a félpanziós ellátás esetén mettől-meddig lehet reggelizni, és vacsorázni. Segítségeteket előre is köszönöm, az üdülés előtt állóknak jó utat és pihenést kívánok.
Hajdu Dorottya Dátum: 2013-06-22 14:05:50
Kedves Fórumozók! A fakultatív programokkal kapcsolatban szeretném a segítségeteket kérni. Az már biztos hogy megyünk Velencébe. Nagyon érdekel bennünket a Fish Piknik és az Isztria-körút is. Utóbbi kettő közül melyikre érdemesebb befizetni? Köszönöm előre is a válaszokat. Szép napot! Dorottya :)
Székely Csaba Zoltan Dátum: 2013-06-20 07:49:09
Székely Csaba Zoltan írta ekkor: 2013-06-08 18:05:54
Sziasztok! Augusztusban megyünk Porecs városába. Szeretném megkérdezni, hogy a Branka szálloda konyhai felszereltsége milyen. Milyen szigorral veszik a söfőrök a 20 kg-os bőrönd súlyát ez a súly átléphető e. A határon átkeléskor a tartós élelmiszereket elveszik e a vámosok ( konzerv). A fakultatív programoknál mit jelent a feltüntetett ár kb 300/460 kuna, mi az eltérő összeg. A kérdéseimre a válaszokat előre is köszönöm.
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!