(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Dátum: 2013-05-29 11:58:28
Kovács zoltánné írta ekkor: 2013-05-26 00:28:15
Sziasztok! Az első turnusban utazunk és a Brankában fogunk lakni. Az lenne a kérdésem hol és hány órától vehetjük át a kulcsot. Autóval fogunk utazni, ebben az esetben is fordulhatunk segítségért az idegenvezetőhöz szükség esetén? És hol találjuk meg? Köszi! Ica smile
Kedves Ica, Természetesen fordulhattok az idegenvezetőhöz, a Branka apartmanok aljában találjátok az infopultot, ott kell majd bejelentkezni. 14:00 órától vehetitek át majd ott a kulcsot. Üdv, Samu
Beregszásziné Sári Judit Dátum: 2013-05-28 22:03:46
Sziasztok! Olvastam, hogy a félsziget túloldalán van egy rövidebb homokos partszakasz. Érdeklődnék az odajutásról, az apartmantól milyen távolságra van. Engem is érdekelne, hogy megérkezéskor mi a teendőnk! Köszönöm! Judit smile smile
Kovács zoltánné Dátum: 2013-05-26 00:28:15
Sziasztok! Az első turnusban utazunk és a Brankában fogunk lakni. Az lenne a kérdésem hol és hány órától vehetjük át a kulcsot. Autóval fogunk utazni, ebben az esetben is fordulhatunk segítségért az idegenvezetőhöz szükség esetén? És hol találjuk meg? Köszi! Ica smile
Dátum: 2013-04-18 15:13:33
Mongyi Mária Natália írta ekkor: 2013-04-15 16:41:13
Tisztelt Grand Tours, s sziasztok Többiek! Sokadszorra megyünk, imádjuk a Lanternát s mindig kérünk félpanziót is, de most az lenne a kérdésünk, hogy a Valamar szállodában van-e olyan lehetőség, mint a Marinában, hogyha nem fizeted előre az étkezést, lehet bármikor a regit 40, a vacsit 100 kunáért venni helyszínen.? Volt lehetőségünk kipróbálni amott vmi rendezvény miatt, s az aztán pazar:), de ez sem rossz.:) Tehát ha van ott is uzanez a lehetőség, mennyibe kerül? És ha egyszer majd -egyelőre álom csupán- vinnénk kishajót, hol lehet kikötni s mennyiért? Előre is köszönöm szíves válaszotokat!!! :) Üdv Natiék
Kedves Natiék, A Valamar szállodában a'la carte lehet étkezni. A kavicsos strand túl oldalán ki lehet kötni kishajókat. Üdv, Samu
Mongyi Mária Natália Dátum: 2013-04-15 16:41:13
Tisztelt Grand Tours, s sziasztok Többiek! Sokadszorra megyünk, imádjuk a Lanternát s mindig kérünk félpanziót is, de most az lenne a kérdésünk, hogy a Valamar szállodában van-e olyan lehetőség, mint a Marinában, hogyha nem fizeted előre az étkezést, lehet bármikor a regit 40, a vacsit 100 kunáért venni helyszínen.? Volt lehetőségünk kipróbálni amott vmi rendezvény miatt, s az aztán pazar:), de ez sem rossz.:) Tehát ha van ott is uzanez a lehetőség, mennyibe kerül? És ha egyszer majd -egyelőre álom csupán- vinnénk kishajót, hol lehet kikötni s mennyiért? Előre is köszönöm szíves válaszotokat!!! :) Üdv Natiék