Tisztelt Grand Tours, s sziasztok Többiek!
Sokadszorra megyünk, imádjuk a Lanternát s mindig kérünk félpanziót is, de most az lenne a kérdésünk, hogy a Valamar szállodában van-e olyan lehetőség, mint a Marinában, hogyha nem fizeted előre az étkezést, lehet bármikor a regit 40, a vacsit 100 kunáért venni helyszínen.?
Volt lehetőségünk kipróbálni amott vmi rendezvény miatt, s az aztán pazar:), de ez sem rossz.:)
Tehát ha van ott is uzanez a lehetőség, mennyibe kerül?
És ha egyszer majd -egyelőre álom csupán- vinnénk kishajót, hol lehet kikötni s mennyiért?
Előre is köszönöm szíves válaszotokat!!! :)
Üdv Natiék
Kedves Natiék,
A Valamar szállodában a'la carte lehet étkezni.
A kavicsos strand túl oldalán ki lehet kötni kishajókat.
Üdv, Samu