(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Lakó Dénes Dátum: 2013-04-03 23:00:32
Hajdu Dorottya írta ekkor: 2013-04-01 22:06:56
Kedves Grand Bori és fórumozók! Úgy tervezzük, hogy idén Horvátországban töltjük a nyarat. Választásunk a Grand Tours-ra esett idén is. Az lenne a kérdésem, hogy a félpanzió és a csak vacsora között mi a különbség (mennyiségileg)? Mire érdemesebb befizetni? Mivel busszal tervezzük az utazást, kérdésként merült fel, hogy az üdülőtelepen van-e minden, amire szüksége lehet a nyaralónak. Ahogyan olvastam Porec 13 km-re van és buszozni nem igazán szeretne a család. A fakultatív programok általában milyen napokra esnek? A tengerpart milyen jellegű? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
Mindenképp fizessetek be legalább vacsorára. Félpanzióban van reggeli is. Mi tavaly csak vacsorára fizettünk be, kicsit meg is bántuk hogy a reggelit kihagytuk. A vacsora bőséges, rengeteg féle étellel, korlátlan italfogyasztással(sör, bor).
Lakó Dénes Dátum: 2013-04-03 22:55:32
Daradics Anita írta ekkor: 2013-03-30 17:44:48
Kedves Fórumozók! Tavaly nagyon meg voltam elégedve a Korfun ajánlott fakultatív programokkal, így Porecsnél is szeretnék részt venni néhányon. Nagyon érdekelne, hogy kinek milyen tapasztala volt a programokkal kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget! Anita
Tavaly mi a barátaimmal befizettünk 3 programra is. Mindegyikkel meg voltunk nagyon elégedve:D A Porecs By night lehetőséget adott Porec éjszakai életének megismerésére, és az üdülőtelepnél olcsóbb áron tudtunk vásárolni egy bevásárlóközpontban. Az Istria körút egy egész napos buszozás, ami elég fárasztó volt viszont rengeteg szép helyen jártunk, finom ebédet kaptunk, lehetőség adódott szarvasgomba, horvát nemzeti italok, bor, valamint nemzeti ételek megkóstolására. A fish picnic egy franko kis hajóút volt Rovinjba, Vrsarba, egy finom ebéddel:D Ezekre mindenképp megéri befizetni:D
Hajdu Dorottya Dátum: 2013-04-01 22:06:56
Kedves Grand Bori és fórumozók! Úgy tervezzük, hogy idén Horvátországban töltjük a nyarat. Választásunk a Grand Tours-ra esett idén is. Az lenne a kérdésem, hogy a félpanzió és a csak vacsora között mi a különbség (mennyiségileg)? Mire érdemesebb befizetni? Mivel busszal tervezzük az utazást, kérdésként merült fel, hogy az üdülőtelepen van-e minden, amire szüksége lehet a nyaralónak. Ahogyan olvastam Porec 13 km-re van és buszozni nem igazán szeretne a család. A fakultatív programok általában milyen napokra esnek? A tengerpart milyen jellegű? Előre is köszönöm a válaszokat! :)
Daradics Anita Dátum: 2013-03-30 17:44:48
Kedves Fórumozók! Tavaly nagyon meg voltam elégedve a Korfun ajánlott fakultatív programokkal, így Porecsnél is szeretnék részt venni néhányon. Nagyon érdekelne, hogy kinek milyen tapasztala volt a programokkal kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget! Anita
Nagy Katalin Dátum: 2013-03-25 20:21:27
Kedves Grand Bori,kedves Fórumozók! Szeptember 3.-tól megyünk Porecsbe. A Daniella apartmanban leszünk. Érdeklődni szeretnék,h milyen szokott lenni az időjárás ilyenkor? Milyen az apartman konyhai felszereltsége? Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv. Kata