Kedves Fórumozók! Tavaly nagyon meg voltam elégedve a Korfun ajánlott fakultatív programokkal, így Porecsnél is szeretnék részt venni néhányon. Nagyon érdekelne, hogy kinek milyen tapasztala volt a programokkal kapcsolatban. Előre is köszönöm a segítséget! Anita
Tavaly mi a barátaimmal befizettünk 3 programra is. Mindegyikkel meg voltunk nagyon elégedve:D A Porecs By night lehetőséget adott Porec éjszakai életének megismerésére, és az üdülőtelepnél olcsóbb áron tudtunk vásárolni egy bevásárlóközpontban. Az Istria körút egy egész napos buszozás, ami elég fárasztó volt viszont rengeteg szép helyen jártunk, finom ebédet kaptunk, lehetőség adódott szarvasgomba, horvát nemzeti italok, bor, valamint nemzeti ételek megkóstolására. A fish picnic egy franko kis hajóút volt Rovinjba, Vrsarba, egy finom ebéddel:D
Ezekre mindenképp megéri befizetni:D