(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Grand Bori Dátum: 2013-04-15 09:08:05
Andi írta ekkor: 2013-04-12 12:38:17
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a képen szereplő medencét a vendégek is használhatják, tehát a szálláshoz tartozik? Vagy csak valamilyen messzi strand lenne lefényképezve..? Gyerek medence lenne? Mennyire kavicsos a strand, cipőben kell fürödni a gyerekeknek? Tévé nincs a szobákban? Köszönöm a választ, Andi.
Kedves Andi! A képen levő medence az üdülőtelepen található 4*-os szállodához tartozik, melyet a mi vendégeink is használhatnak, ha a bárukból fogyasztanak. Gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt ajánlott a fürdőcipő. A félsziget azon oldalán, ahol az apartmanjaink vannak, köves a part, ahogy az a képeken is látszik. A félsziget másik oldalán van kavicsos part, ill. egy rövid szakaszon homokkal feltöltött rész. A szobákban nincs TV. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-04-15 09:01:03
Nagy Katalin írta ekkor: 2013-03-25 20:21:27
Kedves Grand Bori,kedves Fórumozók! Szeptember 3.-tól megyünk Porecsbe. A Daniella apartmanban leszünk. Érdeklődni szeretnék,h milyen szokott lenni az időjárás ilyenkor? Milyen az apartman konyhai felszereltsége? Előre is köszönöm a válaszokat! Üdv. Kata
Kedves Kata! Ha nem vonul végig Európán Valami szélsőséges időjárás, jó idő szokott lenni. A konyhának alap felszereltsége van: 4 lyukú villanytűzhely, kicsi-, mély- és lapostányér annyi főre, ahány személyes az apartman, pohár, csésze, evőeszközök; főzéshez edények, fakanál, vágódeszka, klopfoló. Üdv. Bori
Andi Dátum: 2013-04-12 12:38:17
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a képen szereplő medencét a vendégek is használhatják, tehát a szálláshoz tartozik? Vagy csak valamilyen messzi strand lenne lefényképezve..? Gyerek medence lenne? Mennyire kavicsos a strand, cipőben kell fürödni a gyerekeknek? Tévé nincs a szobákban? Köszönöm a választ, Andi.
Hajdu Dorottya Dátum: 2013-04-05 14:16:46
Lakó Dénes írta ekkor: 2013-04-03 23:00:32
Mindenképp fizessetek be legalább vacsorára. Félpanzióban van reggeli is. Mi tavaly csak vacsorára fizettünk be, kicsit meg is bántuk hogy a reggelit kihagytuk. A vacsora bőséges, rengeteg féle étellel, korlátlan italfogyasztással(sör, bor).
Köszönöm a választ! smile
Daradics Anita Dátum: 2013-04-04 22:22:59
Lakó Dénes írta ekkor: 2013-04-03 22:55:32
Tavaly mi a barátaimmal befizettünk 3 programra is. Mindegyikkel meg voltunk nagyon elégedve:D A Porecs By night lehetőséget adott Porec éjszakai életének megismerésére, és az üdülőtelepnél olcsóbb áron tudtunk vásárolni egy bevásárlóközpontban. Az Istria körút egy egész napos buszozás, ami elég fárasztó volt viszont rengeteg szép helyen jártunk, finom ebédet kaptunk, lehetőség adódott szarvasgomba, horvát nemzeti italok, bor, valamint nemzeti ételek megkóstolására. A fish picnic egy franko kis hajóút volt Rovinjba, Vrsarba, egy finom ebéddel:D Ezekre mindenképp megéri befizetni:D
Kedves Dénes! Köszönöm szépen a választ. Azt hiszem ezzel még nagyobb lett a dilemmám smile , mivel eddig a velencei kirándulás és a plitvicei tavak szerepeltek a terveim között mindenképp. Reméltem ebben erősít meg valaki, de így még 3 program felkerült a listára smile Azt hiszem már csak 1 maradt a katalógusban... smile