Tavaly mi a barátaimmal befizettünk 3 programra is. Mindegyikkel meg voltunk nagyon elégedve:D A Porecs By night lehetőséget adott Porec éjszakai életének megismerésére, és az üdülőtelepnél olcsóbb áron tudtunk vásárolni egy bevásárlóközpontban. Az Istria körút egy egész napos buszozás, ami elég fárasztó volt viszont rengeteg szép helyen jártunk, finom ebédet kaptunk, lehetőség adódott szarvasgomba, horvát nemzeti italok, bor, valamint nemzeti ételek megkóstolására. A fish picnic egy franko kis hajóút volt Rovinjba, Vrsarba, egy finom ebéddel:D
Ezekre mindenképp megéri befizetni:D
Kedves Dénes! Köszönöm szépen a választ. Azt hiszem ezzel még nagyobb lett a dilemmám

, mivel eddig a velencei kirándulás és a plitvicei tavak szerepeltek a terveim között mindenképp. Reméltem ebben erősít meg valaki, de így még 3 program felkerült a listára

Azt hiszem már csak 1 maradt a katalógusban...