Kedves Ákos, ill. aki már járt az üdülőtelepen! Az után szeretnék érdeklődni, hogy melyek azok a 3 fős apartmanok, amelyek erkélyéről kilátás nyílik a tengerre, ill. a legközelebb vannak a parthoz? 4 éves kisfiunk most először látná a tengert és nagyon nagy élmény lenne neki, ha az apartmanból is látszana a "nagy víz"? Köszönöm szépen előre is a válaszokat!!!! Üdv: Zsuzsi
Kedves Zsuzsi!
Mindegyik apartman erkélye azonos távolságra van a tengerhez, ám a fák már annyira felnőttek, hogy sajnos nem lehet belőlük látni a tengert. Üdv. Bori