(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Sugár Szilvia Dátum: 2013-01-22 19:01:11
Sziasztok!!!Mi már voltunk a grand Tours-al:Korfun,Nei-Porin,Kusadasin.......,mindegyik szuper volt!!Az idén a választásunk Porecs-re esett,már nagyon várjuk.... javascript:;
Grand Bori Dátum: 2013-01-18 13:31:34
vestner györgyné írta ekkor: 2013-01-13 11:00:53
KEDVES fÓRUMOZÓK! Nagyon sokat töröm a fejem, hogy Horvátországba, vagy Korfura menjünk! Sajnos az tart vissza Horvátországtól, hogy sziklás a strand. Igaz ez, vagy van ott is homokos rész?A képeken nem igazán látszik homok, meg lassan mélyülő tengerpart. Kérem, hogy aki már volt ott irjon róla egy pár mondatot.Köszi Mari Ha érdekel másokat Paraliáról, Tossa de Marról Kussadasiról szivesen irok ,email cimem: [email protected]
Kedves Mari! A Lanterna félsziget azon oldalán, ahol az apartmanjaink vannak, sziklás, köves a part. A félsziget túloldalán hosszan kavicsos a part, egy rövidebb szakaszon homokos. Erről egy képet átküldök a megadott e-mail címre. Üdv. Bori
vestner györgyné Dátum: 2013-01-13 11:00:53
KEDVES fÓRUMOZÓK! Nagyon sokat töröm a fejem, hogy Horvátországba, vagy Korfura menjünk! Sajnos az tart vissza Horvátországtól, hogy sziklás a strand. Igaz ez, vagy van ott is homokos rész?A képeken nem igazán látszik homok, meg lassan mélyülő tengerpart. Kérem, hogy aki már volt ott irjon róla egy pár mondatot.Köszi Mari Ha érdekel másokat Paraliáról, Tossa de Marról Kussadasiról szivesen irok ,email cimem: [email protected]
Dátum: 2013-01-11 09:23:38
Kedves Dénes!A idegenvezető hölgy Vucetic Erzsébet.:) Üdv.:Ákos
Lakó Dénes Dátum: 2013-01-10 23:13:05
Hello! Tavaly voltunk Porecben, nagyon jó volt. Voltunk az Isztria köruton, volt ott egy kedves idegenvezető hölgy. Valaki meg tudja mondani hogy hívták? Előre is köszönöm