KEDVES fÓRUMOZÓK! Nagyon sokat töröm a fejem, hogy Horvátországba, vagy Korfura menjünk! Sajnos az tart vissza Horvátországtól, hogy sziklás a strand. Igaz ez, vagy van ott is homokos rész?A képeken nem igazán látszik homok, meg lassan mélyülő tengerpart. Kérem, hogy aki már volt ott irjon róla egy pár mondatot.Köszi Mari Ha érdekel másokat Paraliáról, Tossa de Marról Kussadasiról szivesen irok ,email cimem:
[email protected]
Kedves Mari!
A Lanterna félsziget azon oldalán, ahol az apartmanjaink vannak, sziklás, köves a part. A félsziget túloldalán hosszan kavicsos a part, egy rövidebb szakaszon homokos. Erről egy képet átküldök a megadott e-mail címre. Üdv. Bori