(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Porecsen
Fórum bejegyzései

Grand Bori Dátum: 2013-01-10 15:21:16
Pércsi Renáta írta ekkor: 2013-01-08 22:35:12
Kedves Bori! Azután érdeklődnék, hogy van-e valami olyan fakultatív program amit fiataloknak ajánlanál? Egy nagyobb baráti társasággal (19-26 éves korosztály) szeretnék Horvátországba utazni, de nem igazán találtunk olyan programot ami érdekelhet bennünket, és ez a nyaralási helyszín kiválasztásánál nekünk fontos szempont. Válaszodat előre is köszönöm! Reni
Kedves Reni! A Fish picnicet és a velencei kirándulást mindenképpen ajánljuk Nektek. A fish picnic egy könnyed hajókázás fakultatív városnézéssel. Ebéd a hajón. Velencébe pedig gyorshajóval megyünkát Porecből. Üdv. Bori
Grand Bori Dátum: 2013-01-10 15:20:46
Pércsi Renáta írta ekkor: 2013-01-08 22:35:12
Kedves Bori! Azután érdeklődnék, hogy van-e valami olyan fakultatív program amit fiataloknak ajánlanál? Egy nagyobb baráti társasággal (19-26 éves korosztály) szeretnék Horvátországba utazni, de nem igazán találtunk olyan programot ami érdekelhet bennünket, és ez a nyaralási helyszín kiválasztásánál nekünk fontos szempont. Válaszodat előre is köszönöm! Reni
Kedves Reni! A Fish picnicet és a velencei kirándulást mindenképpen ajánljuk Nektek. A fish picnic egy könnyed hajókázás fakultatív városnézéssel. Ebéd a hajón. Velencébe pedig gyorshajóval megyünkát Porecből. Üdv. Bori
Dátum: 2013-01-10 12:34:15
Grand Bori írta ekkor: 2013-01-08 14:09:47
Kedves Zsuzsi! Mindegyik apartman erkélye azonos távolságra van a tengerhez, ám a fák már annyira felnőttek, hogy sajnos nem lehet belőlük látni a tengert. Üdv. Bori
Köszönöm szépen a visszajelzést!
Pércsi Renáta Dátum: 2013-01-08 22:35:12
Kedves Bori! Azután érdeklődnék, hogy van-e valami olyan fakultatív program amit fiataloknak ajánlanál? Egy nagyobb baráti társasággal (19-26 éves korosztály) szeretnék Horvátországba utazni, de nem igazán találtunk olyan programot ami érdekelhet bennünket, és ez a nyaralási helyszín kiválasztásánál nekünk fontos szempont. Válaszodat előre is köszönöm! Reni
Grand Bori Dátum: 2013-01-08 14:11:05
Cserjési Zsófia írta ekkor: 2013-01-05 18:25:36
Üdvözlöm! Az Óvárosba menő buszokról/hajókról szeretnék érdeklődni. Milyen gyakran járnak, mennyibe kerülnek a jegyek? Előre is köszönöm! Varga-Cserjési Zsófia
Kedves Zsófia! Porec belvárosába a buszok naponta hatszor indulnak. A buszjegy ára kb. 25 kuna irányonként. Üdv. Bori