(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

ARADI ISTVÁN Dátum: 2012-05-25 19:11:38
Kedes Kat! Ha minden igaz jun 18-án jövünk - Lenne két kérdésünk: Lehet -e bankkártyával fizetni a supermarketben? milyen napokon vannak a kirándulások ? köszi István
Orbán Sándor Dátum: 2012-05-22 10:33:01
Szia Kata! smile Lehet magyar nyelvű műsort nézni a TV-vel felszerelt apartmanokban? Van " nagy " élelmiszerüzlet a településen? Lehet robogót kölcsönözni? Köszi előre is! smile
Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-19 07:21:55
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-18 09:12:46
Kedves Nikolett! Az atlasz a legteljesebb körű biztosítás, de az EUB és is ismertebb biztosítások is lefogadottak itt Görögországban. Csak a gyógyszereket kell kifizetni, az ellátást nem, és otthon vissza lehet igényelni a gyógyszer árát. Marmaraszon sok esetben még a gyógyszert is megveszi a vendégeknek a doki, és a telefonálástól a fénymásolásig és faxolásig mindent elintéz, így nyugodtak lehetünk az ellátást illetően. Mindemellett kívánom, hogy ne legyen szükség rá, de nem árt az óvatosság. Én nem indulnék el biztosítás nélkül. Üdvözlettel: Kata smile smile
köszönöm,ez megnyugtató smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-18 09:12:46
Nagy Nikolett írta ekkor: 2012-05-18 08:37:12
Kata! még azt szeretném megkérdezni (talán itt olvastam a fórumon egyszer),hogy az atlasz esetén csak a gyógyszerekért kell fizetni (ha történik baj),a többi biztosító társaság esetén pedig a kezelés esetén is?
Kedves Nikolett! Az atlasz a legteljesebb körű biztosítás, de az EUB és is ismertebb biztosítások is lefogadottak itt Görögországban. Csak a gyógyszereket kell kifizetni, az ellátást nem, és otthon vissza lehet igényelni a gyógyszer árát. Marmaraszon sok esetben még a gyógyszert is megveszi a vendégeknek a doki, és a telefonálástól a fénymásolásig és faxolásig mindent elintéz, így nyugodtak lehetünk az ellátást illetően. Mindemellett kívánom, hogy ne legyen szükség rá, de nem árt az óvatosság. Én nem indulnék el biztosítás nélkül. Üdvözlettel: Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-05-18 09:07:39
Nagy Gábor írta ekkor: 2012-05-17 17:04:10
Sziasztok! Tudtok már árakat? Jövő héten mennénk aztán úgy terveznénk a programokat! Köszi
Kedves Gábor a motor és autókölcsönzők még nem nyitottak ki, de naponta figyeljük és értesítünk az árakról! Üdvözlettel: Kata smile smile