Kata! még azt szeretném megkérdezni (talán itt olvastam a fórumon egyszer),hogy az atlasz esetén csak a gyógyszerekért kell fizetni (ha történik baj),a többi biztosító társaság esetén pedig a kezelés esetén is?
Kedves Nikolett! Az atlasz a legteljesebb körű biztosítás, de az EUB és is ismertebb biztosítások is lefogadottak itt Görögországban. Csak a gyógyszereket kell kifizetni, az ellátást nem, és otthon vissza lehet igényelni a gyógyszer árát. Marmaraszon sok esetben még a gyógyszert is megveszi a vendégeknek a doki, és a telefonálástól a fénymásolásig és faxolásig mindent elintéz, így nyugodtak lehetünk az ellátást illetően. Mindemellett kívánom, hogy ne legyen szükség rá, de nem árt az óvatosság. Én nem indulnék el biztosítás nélkül. Üdvözlettel: Kata