Üdvözlettel: Kata
Üdv.: Kata
, lent Neos Marmarason is igaz ez? Nekünk még 46 nap, addigra már napsütéses napok várhatóak.:-) A víz is felmelegszik....már alig várom.
Szegény, Te most két helyszín vendégeit "terelgeted"? Üdv. Detty
Üdvözlettel: Kata