(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-18 08:37:12
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-16 22:19:44
Kedves Nikolett! A biztosítási kötvényt minden képen magatokkal kell hoznotok! Anélkül nem lehet ellátást igazolni. Nem elég a kötvényszám, mert ha gond van az egészet le fogja fénymásolni a doki és továbbítja a biztosító társaságnak.Üdvözlettel: Kata smile smile
Kata! még azt szeretném megkérdezni (talán itt olvastam a fórumon egyszer),hogy az atlasz esetén csak a gyógyszerekért kell fizetni (ha történik baj),a többi biztosító társaság esetén pedig a kezelés esetén is?
Nagy Gábor Dátum: 2012-05-17 17:04:10
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-16 22:21:05
Jövőhéten nyitnak a kölcsönzők. Akkor tudunk árakat közölni! Pici türelem! smile Üdvözlettel: Kata
Sziasztok! Tudtok már árakat? Jövő héten mennénk aztán úgy terveznénk a programokat! Köszi
Balogh Bernadett Dátum: 2012-05-17 11:48:44
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-16 22:17:30
Nagyon szép időnk van. Első nap, sajnos már többen leégtek!!! smile smile smile Üdv.: Kata
Ehhh...a naptejet hol hagyták?! De ha jól látom most éppen Thessaloniki felett borús és villámlik smile , lent Neos Marmarason is igaz ez? Nekünk még 46 nap, addigra már napsütéses napok várhatóak.:-) A víz is felmelegszik....már alig várom. Szegény, Te most két helyszín vendégeit "terelgeted"? Üdv. Detty
Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:21:05
Marton Katalin írta ekkor: 2012-05-10 10:52:11
sziasztok, a robogóbérlés áraira én is kíváncsi lennék, várom nagyon! (2 személyes robogó kellene nekünk majd). köszönöm!
Jövőhéten nyitnak a kölcsönzők. Akkor tudunk árakat közölni! Pici türelem! smile Üdvözlettel: Kata
Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:19:44
Nagy Nikolett írta ekkor: 2012-05-16 17:06:29
Kata vagy aki tudja,az utasbiztosítási kötvényt magunkkal kell vinni?
Kedves Nikolett! A biztosítási kötvényt minden képen magatokkal kell hoznotok! Anélkül nem lehet ellátást igazolni. Nem elég a kötvényszám, mert ha gond van az egészet le fogja fénymásolni a doki és továbbítja a biztosító társaságnak.Üdvözlettel: Kata smile smile