Kellemes nyaralást kívánok az első turnusnak! de jó nekik, holnap már ott lesznek! Milyen az időjárás kinn? üdv, kata
Nagyon szép időnk van. Első nap, sajnos már többen leégtek!!! Üdv.: Kata
Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-16 20:09:52
Szabó Réka írta ekkor: 2012-05-16 17:22:37
Mindenképpen! Van rajta egy kötvényszám. Ha baj van, csak ennek tudatában tudtok intézkedni!
a kötvényszám nem elég?
Szabó Réka Dátum: 2012-05-16 17:22:37
Nagy Nikolett írta ekkor: 2012-05-16 17:06:29
Kata vagy aki tudja,az utasbiztosítási kötvényt magunkkal kell vinni?
Mindenképpen! Van rajta egy kötvényszám. Ha baj van, csak ennek tudatában tudtok intézkedni!
Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-16 17:06:29
Kata vagy aki tudja,az utasbiztosítási kötvényt magunkkal kell vinni?
Marton Katalin Dátum: 2012-05-14 14:12:32
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-11 06:16:59
Sziasztok! Igaz már kint vagyunk, az első csoport 15-én érkezik, még nem nyitottak ki a " motorosok" Pici türelmet kérünk és jönnek az árak! Üdvözlettel: Kata
Kellemes nyaralást kívánok az első turnusnak! de jó nekik, holnap már ott lesznek! Milyen az időjárás kinn? üdv, kata