(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-16 22:17:30
Marton Katalin írta ekkor: 2012-05-14 14:12:32
Kellemes nyaralást kívánok az első turnusnak! de jó nekik, holnap már ott lesznek! Milyen az időjárás kinn? üdv, kata
Nagyon szép időnk van. Első nap, sajnos már többen leégtek!!! smile smile smile Üdv.: Kata
Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-16 20:09:52
Szabó Réka írta ekkor: 2012-05-16 17:22:37
Mindenképpen! Van rajta egy kötvényszám. Ha baj van, csak ennek tudatában tudtok intézkedni!
a kötvényszám nem elég?
Szabó Réka Dátum: 2012-05-16 17:22:37
Nagy Nikolett írta ekkor: 2012-05-16 17:06:29
Kata vagy aki tudja,az utasbiztosítási kötvényt magunkkal kell vinni?
Mindenképpen! Van rajta egy kötvényszám. Ha baj van, csak ennek tudatában tudtok intézkedni!
Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-16 17:06:29
Kata vagy aki tudja,az utasbiztosítási kötvényt magunkkal kell vinni?
Marton Katalin Dátum: 2012-05-14 14:12:32
Grand Kata írta ekkor: 2012-05-11 06:16:59
Sziasztok! Igaz már kint vagyunk, az első csoport 15-én érkezik, még nem nyitottak ki a " motorosok" Pici türelmet kérünk és jönnek az árak! smile smile Üdvözlettel: Kata
Kellemes nyaralást kívánok az első turnusnak! de jó nekik, holnap már ott lesznek! Milyen az időjárás kinn? üdv, kata