sziasztok, a robogóbérlés áraira én is kíváncsi lennék, várom nagyon! (2 személyes robogó kellene nekünk majd). köszönöm!
Sziasztok! Igaz már kint vagyunk, az első csoport 15-én érkezik, még nem nyitottak ki a " motorosok" Pici türelmet kérünk és jönnek az árak!

Üdvözlettel: Kata