(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-05-11 06:16:59
Marton Katalin írta ekkor: 2012-05-10 10:52:11
sziasztok, a robogóbérlés áraira én is kíváncsi lennék, várom nagyon! (2 személyes robogó kellene nekünk majd). köszönöm!
Sziasztok! Igaz már kint vagyunk, az első csoport 15-én érkezik, még nem nyitottak ki a " motorosok" Pici türelmet kérünk és jönnek az árak! smile smile Üdvözlettel: Kata
Marton Katalin Dátum: 2012-05-10 10:52:11
sziasztok, a robogóbérlés áraira én is kíváncsi lennék, várom nagyon! (2 személyes robogó kellene nekünk majd). köszönöm!
Nagy Nikolett Dátum: 2012-05-10 04:55:42
Ditka írta ekkor: 2012-05-08 18:52:46
Kedves Nikolett! Igaz, hogy Katát kérdezted, de ha nem baj én is tudok válaszolni a kérdésedre. Egyszer lesz ágynemű csere, amkor egy hét után jönnek az új utasok. Kata igy értette, hogy turnusváltáskor van ágynemű és törölköző csere.
Köszike! smile
Nagy Gábor Dátum: 2012-05-09 20:05:58
Sziasztok! Valaki (aki már kint van) smile meg tudná nekem írni, hogy mennyibe kerül a robogó bérlés. Előre is köszönöm! Üdv!!
Ditka Dátum: 2012-05-08 18:52:46
Kedves Nikolett! Igaz, hogy Katát kérdezted, de ha nem baj én is tudok válaszolni a kérdésedre. Egyszer lesz ágynemű csere, amkor egy hét után jönnek az új utasok. Kata igy értette, hogy turnusváltáskor van ágynemű és törölköző csere.