Kata! Egy kedves ismerősöm Angéla azt mondta téged kérdezzelek, te ismered legjobban Marmarost. Párommal május 21-n megyünk. Egy-két kérdésem lenne: a wc papírt még mindig nem szabad a wc-n leengedni? Turnusváltáskor (két hétre megyünk) takarítás és törölközőcsere van-e? Illetve,hogy ez idő tájt a fakultatív programok mennyire népszerűek.
Szia Nikolett! Igen sajnos a WC papírt nem lehet bedobni, nagyon kicsik a lefolyócsövek és azért. Minden turnusváltáskor van takarítás és ágynemű, valamint törülközőcsere. A fak. programokkal kapcsolatban most még nehéz lenne nyilatkozni, de amit tudunk összevonunk a Sartiban lévő csoporttal, hogy minél több vendég eljuthasson a számára érdekesnek tűnő programra. Jó utat, és kellemes nyaralást kívánok! Én holnap indulok Görögországba

Üdvözlettel: Kata