(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-04-29 15:55:30
ARADI ISTVÁN írta ekkor: 2012-04-29 07:15:37
Kedves Kata ! Köszönjük a gyors választ , de a domb csak azért érdekelt minket, mert mind a ketten a 60+ kategóriába tartozunk.
Kedves István! Voltak nyugdíjas csoportjaim is, amikor ott dolgoztam és nem szokott problémát jelenteni. Első 2 nap egy kis izomláz valószínűsíthető, a város felé lankás, a nagy strand felé meredekebb domb van ezrét az árnyékos ösvényt szoktuk választani, és nem a bitumenes utat, ahol süt a nap. Közvetlen az Atnéne ház alatt is van egy nagyon aranyos öböl amit kedvelnek a vendégek. Szerintem nem lesz gond! smile smile Üdvözlettel: Kata smile
ARADI ISTVÁN Dátum: 2012-04-29 07:15:37
Kedves Kata ! Köszönjük a gyors választ , de a domb csak azért érdekelt minket, mert mind a ketten a 60+ kategóriába tartozunk.
Balogh Bernadett Dátum: 2012-04-28 14:22:57
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-26 15:14:43
Szia Bernadett! Köszönöm, biztos Sartin is nagyon jól fogom érezni magam. smile A Leóval nem cserélhetek helyet, mert nem dolgozik a mi irodánknál. Ő a Sithon Travelnél van évek óta. Új idegenvezető lesz Marmaraszon. Netán ott fogsz nyaralni? Azt írod nem ismerjük egymást....Amúgy köszönöm az érdeklődést! Üdvözlettel Kata smile smile
Szia Kata! Igen, még januárban befizettük az utat...C/6-osba. smile Még nem voltunk Neos Marmarason, ezért nem ismerjük egymást....Mikortól lehet tudni, hogy ki lesz az új idegenvezetőnk? Köszönöm a választ. Jó nyarat! smile
Grand Kata Dátum: 2012-04-26 15:23:52
ARADI ISTVÁN írta ekkor: 2012-04-26 15:05:56
Szia Utazők ! Junius 19.-n mennénk N.Marmarasba az Athene apartmanba.Milyen az idő ebben az időszakban és milyen az apartman /alsó szint kétágyas /,milyen magasra kell felmászni /a dombra gondolunk /és milyen a bevásárlási lehetőség / pl. van -
Kedves István! Az időjárás már nyárias a kérdéses időben, de igazából csak az égiek tudnak pontos adatokat. A szoba kellemes, a vásárlási lehetőség jó, sok szupermarket, zöldséges, üzletek és csütörtökönként heti piac van Marmaraszon. Dombok vannak, de nem kibírhatatlanok és gyönyörű a táj. Szóval kellemes nyaralást kívánok! Kata smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-04-26 15:14:43
Balogh Bernadett írta ekkor: 2012-04-25 10:58:10
Szia Kata! Meglepő.... smile Sok sikert Sartin....bár nem ismerjük egymást. Viszont, lehet tudni, hogy ki lesz Marmarason az idegenvezető? Leóval cseréltek települést, vagy új emberke jön ide? Köszönöm a választ.
Szia Bernadett! Köszönöm, biztos Sartin is nagyon jól fogom érezni magam. smile A Leóval nem cserélhetek helyet, mert nem dolgozik a mi irodánknál. Ő a Sithon Travelnél van évek óta. Új idegenvezető lesz Marmaraszon. Netán ott fogsz nyaralni? Azt írod nem ismerjük egymást....Amúgy köszönöm az érdeklődést! Üdvözlettel Kata smile smile