Szia Utazők !
Junius 19.-n mennénk N.Marmarasba az Athene apartmanba.Milyen az idő ebben az időszakban és milyen az apartman /alsó szint kétágyas /,milyen magasra kell felmászni /a dombra gondolunk /és milyen a bevásárlási lehetőség / pl. van -
Kedves István! Az időjárás már nyárias a kérdéses időben, de igazából csak az égiek tudnak pontos adatokat. A szoba kellemes, a vásárlási lehetőség jó, sok szupermarket, zöldséges, üzletek és csütörtökönként heti piac van Marmaraszon. Dombok vannak, de nem kibírhatatlanok és gyönyörű a táj. Szóval kellemes nyaralást kívánok! Kata