Kedves Vendégek! Az egyik szemem sír a másik meg nevet! Nagyon szerettem Marmaraszol dolgozni, de az iroda érdeke úgy kívánja, hogy Sartiba tegyem át a "székhelyemet", s ott fogadjam és gardírozzam a kedves utasokat az idei nyáron.!

Továbbra is figyelemmel kísérem majd ezen a fórumon is a feltett kérdéseket, amíg az utódom átveszi ezt a szerepet. Kívánom, hogy mindenki, aki Marmaraszt választja, érezze nagyon jól magát ezen a nyáron, e csodálatos helyen. Remélem, még találkozunk a régi és az új kedves Vendégekkel, akár Sartiban is! Szép nyarat és örömteli, élményekben gazdag nyaralást kívánok Mindenkinek!

Üdvözlettel Kata
Szia Kata!
Meglepő....

Sok sikert Sartin....bár nem ismerjük egymást.
Viszont, lehet tudni, hogy ki lesz Marmarason az idegenvezető?
Leóval cseréltek települést, vagy új emberke jön ide?
Köszönöm a választ.