Kedves Kata!
Sajnálom, hogy nem találkozunk Neos Marmaroson. Július elején megyünk egy hétre busszal. Felmerült bennem az is, hogy Sartin is el lehetne tölteni egy hetet, de ez csak egy ötlet.Megoldható valamilyen módon, hogy átcuccoljunk az egyik helyről a másikra? Üdv: Ágnes
Kedves Ágnes! Én is sajnálom, hogy nem fogadhatom a Vendégeimet Marmaraszon, de hát így alakult!

Ha kedvetek van Sartiban is eltölteni egy hetet az átköltözés nem jelenthet problémát, akár a távolsági busszal is megoldható, vagy ha esetleg a buszunk Marmaraszon keresztül jön át Sartiba. Ezt persze csak a turnusváltás előtt derül ki. Minden esetre örülnék Nektek!

Üdvözlettel: Kata