Szia.A programokról szeretnék kérdezni.Kötelezőek-e?Mivel nekünk a legkisebb gyermekünk 5 éves és például a csúszdás strandon ő nem érezné jól magát és 35 eurót nem szívesen adnék ki azért hogy ücsörögjön a medence szélén.
Szia János! A fakultatív kirándulások nem kötelezőek. Mindenki ízlése szerint választhat. Lesz olyan program is, amit A kicsi is élvezhet, pld. hajókirándulás, Sithónia körút, vagy a görög est.

Görögországba utazás alkalmával semmilyen védőoltásra nincs szükség. Sok éves tapasztalatom ez. Ha Te úgy gondolod nyugodtan kérdezd meg a dokit, bár nem hiszem, hogy más lesz a véleménye.

Üdvözlettel Kata