Az én szemem csak sír, nem tudok nevetni ezen a dolgon drága Katám!
Marmaras mellett nem csak a szépsége szólt, hanem te is. Te tetted igazán érdekessé, emberközelivé a nyaralásunkat.
Ezen infó előtt már lefoglaltuk a szállást, de sajnos nélküled leszünk ott.
Én azokat az utasokat sajnálom kicsit, akik most jönnek először a csodás Marmaerasra, mert a te tudásod nagyon hiányozni fog ott, mivel téged mindenki ismer a helyiek között is.
Az utódodnak rendkívül nehéz dolga lesz, mivel nagyon sokan miattad (is) lettek visszatérő vendégek.
Mi nagyon sokat tudunk már Marmarasról, így szívesen segítek én is az odautazóknak, ha kérés/kérdés lesz.
Köszönöm Józsikám kedves szavaidat! Nekem is nagyon fog hiányozni Marmarasz és az ottani emberek, de főleg a visszajáró vendégek, akik nem is tudják, hogy nem leszek ott. (Nem mindenki fórumozik) Pótolhatatlan ember nincs, és biztos vagyok benne, hogy az új idegenvezető is mindent meg fog tenni, hogy kellemes legyen a nyaralásotok! Szeretettel gondolok Rátok!

Kata