(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-04-07 21:28:43
Francziszti László írta ekkor: 2012-04-07 21:19:41
Kedves Kata! Számunkra felejthetetlen a két Neos Marmarason töltött nyaralás, amihez Te is nagyban hozzájárultál! Sok kedves vendéget kívánunk Neked Sartin, megfogták az Olümposzi istenek lábát Véled! smile Vigyázz magadra! Lehet a végén egyszer mégiscsak nyaralunk Sartin! smile Kellemes húsvéti ünnepeket kívánva: Magdi&Laci
Kedves Magdi és Laci! Köszönöm a jókívánságokat! Remélem találkozunk még Sartiban! Nektek is kellemes húsvéti ünnepeket kívánok! Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-04-07 21:26:45
írta ekkor: 2012-04-07 09:06:18
Az én szemem csak sír, nem tudok nevetni ezen a dolgon drága Katám! Marmaras mellett nem csak a szépsége szólt, hanem te is. Te tetted igazán érdekessé, emberközelivé a nyaralásunkat. Ezen infó előtt már lefoglaltuk a szállást, de sajnos nélküled leszünk ott. Én azokat az utasokat sajnálom kicsit, akik most jönnek először a csodás Marmaerasra, mert a te tudásod nagyon hiányozni fog ott, mivel téged mindenki ismer a helyiek között is. Az utódodnak rendkívül nehéz dolga lesz, mivel nagyon sokan miattad (is) lettek visszatérő vendégek. Mi nagyon sokat tudunk már Marmarasról, így szívesen segítek én is az odautazóknak, ha kérés/kérdés lesz.
Köszönöm Józsikám kedves szavaidat! Nekem is nagyon fog hiányozni Marmarasz és az ottani emberek, de főleg a visszajáró vendégek, akik nem is tudják, hogy nem leszek ott. (Nem mindenki fórumozik) Pótolhatatlan ember nincs, és biztos vagyok benne, hogy az új idegenvezető is mindent meg fog tenni, hogy kellemes legyen a nyaralásotok! Szeretettel gondolok Rátok! smile smile Kata
Francziszti László Dátum: 2012-04-07 21:19:41
Grand Kata írta ekkor: 2012-04-05 20:37:52
Kedves Vendégek! Az egyik szemem sír a másik meg nevet! Nagyon szerettem Marmaraszol dolgozni, de az iroda érdeke úgy kívánja, hogy Sartiba tegyem át a "székhelyemet", s ott fogadjam és gardírozzam a kedves utasokat az idei nyáron.! smile smile Továbbra is figyelemmel kísérem majd ezen a fórumon is a feltett kérdéseket, amíg az utódom átveszi ezt a szerepet. Kívánom, hogy mindenki, aki Marmaraszt választja, érezze nagyon jól magát ezen a nyáron, e csodálatos helyen. Remélem, még találkozunk a régi és az új kedves Vendégekkel, akár Sartiban is! Szép nyarat és örömteli, élményekben gazdag nyaralást kívánok Mindenkinek! smile smile Üdvözlettel Kata smile
Kedves Kata! Számunkra felejthetetlen a két Neos Marmarason töltött nyaralás, amihez Te is nagyban hozzájárultál! Sok kedves vendéget kívánunk Neked Sartin, megfogták az Olümposzi istenek lábát Véled! smile Vigyázz magadra! Lehet a végén egyszer mégiscsak nyaralunk Sartin! smile Kellemes húsvéti ünnepeket kívánva: Magdi&Laci
Dátum: 2012-04-07 09:06:18
Az én szemem csak sír, nem tudok nevetni ezen a dolgon drága Katám! Marmaras mellett nem csak a szépsége szólt, hanem te is. Te tetted igazán érdekessé, emberközelivé a nyaralásunkat. Ezen infó előtt már lefoglaltuk a szállást, de sajnos nélküled leszünk ott. Én azokat az utasokat sajnálom kicsit, akik most jönnek először a csodás Marmaerasra, mert a te tudásod nagyon hiányozni fog ott, mivel téged mindenki ismer a helyiek között is. Az utódodnak rendkívül nehéz dolga lesz, mivel nagyon sokan miattad (is) lettek visszatérő vendégek. Mi nagyon sokat tudunk már Marmarasról, így szívesen segítek én is az odautazóknak, ha kérés/kérdés lesz.
Grand Kata Dátum: 2012-04-05 20:37:52
Kedves Vendégek! Az egyik szemem sír a másik meg nevet! Nagyon szerettem Marmaraszol dolgozni, de az iroda érdeke úgy kívánja, hogy Sartiba tegyem át a "székhelyemet", s ott fogadjam és gardírozzam a kedves utasokat az idei nyáron.! smile smile Továbbra is figyelemmel kísérem majd ezen a fórumon is a feltett kérdéseket, amíg az utódom átveszi ezt a szerepet. Kívánom, hogy mindenki, aki Marmaraszt választja, érezze nagyon jól magát ezen a nyáron, e csodálatos helyen. Remélem, még találkozunk a régi és az új kedves Vendégekkel, akár Sartiban is! Szép nyarat és örömteli, élményekben gazdag nyaralást kívánok Mindenkinek! smile smile Üdvözlettel Kata smile