(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Sándor János Dátum: 2012-03-09 21:57:30
Szia.A programokról szeretnék kérdezni.Kötelezőek-e?Mivel nekünk a legkisebb gyermekünk 5 éves és például a csúszdás strandon ő nem érezné jól magát és 35 eurót nem szívesen adnék ki azért hogy ücsörögjön a medence szélén.
Grand Kata Dátum: 2012-03-08 14:47:32
Sándor János írta ekkor: 2012-03-07 17:58:28
Szia,azt szeretném hogy az étkezést hogy,lehet megoldani.?..ha nem akarok főzni.?.:)) lehet-e nálatok ebédelni, vagy vacsorázni ha nem akkor,hol és mennyibe kerül kb:1-napra/fő.?... Előre is köszi.:))
Szia János! Félpanziót nem szoktunk ajánlani, de azt tudnod kell, hogy Marmarasz egy szép kis város, mintegy 4500 őslakossal. Minden megtalálható tehát itt. Büfék, éttermek, szupermarketek, húsboltok, piac, - csütörtökönként - ahol minden beszerezhető. A reggeli az éttermekben amúgy is kontinentális, sokkal olcsóbban beszerezhető minden az üzletekben. Tavalyi árakat tudok mondani, az ideit majd májusban, ha leutaztam fogok tájékoztató jelleggel itt leírni. Tehát 2,2 € volt a gyros, sertés és csirke, valamint az egyéb szendvicsnek minősülő ételek. Az éttermi árak körettel együtt 6,5-8 €-ba kerültek. Szerintem olcsóbb mint itthon. A piaci árak is kb. a miénkhez hasonlóak. Re mélem tudtam segíteni! smile smile Üdvözlettel Kata
Sándor János Dátum: 2012-03-07 17:58:28
Szia,azt szeretném hogy az étkezést hogy,lehet megoldani.?..ha nem akarok főzni.?.:)) lehet-e nálatok ebédelni, vagy vacsorázni ha nem akkor,hol és mennyibe kerül kb:1-napra/fő.?... Előre is köszi.:))
Grand Kata Dátum: 2012-03-05 08:29:44
Morpheus írta ekkor: 2012-03-04 17:01:45
Sziasztok!Május 15-22-ig szeretnénk nyaralni menni,érdeklődni szeretnék hogy milyen az időjárás és a tenger hőmérséklete ilyenkor átlagban?Az ember nem -e fagy meg a vízben? smile
Kedves leendő Vendégem! Ebben az időszakban általában a hőmérséklet reggel 17-20, nappal 25-28 fok szokott lenni, a tenger pedig 20-22 fokos. Úszásra alkalmas. Remélem segítettem döntésedben! smile smile Üdvözlettel Kata smile
Morpheus Dátum: 2012-03-04 17:01:45
Sziasztok!Május 15-22-ig szeretnénk nyaralni menni,érdeklődni szeretnék hogy milyen az időjárás és a tenger hőmérséklete ilyenkor átlagban?Az ember nem -e fagy meg a vízben? smile