Szia,azt szeretném hogy az étkezést hogy,lehet megoldani.?..ha nem akarok főzni.?.:))
lehet-e nálatok ebédelni, vagy vacsorázni ha nem akkor,hol és mennyibe kerül kb:1-napra/fő.?...
Előre is köszi.:))
Szia János! Félpanziót nem szoktunk ajánlani, de azt tudnod kell, hogy Marmarasz egy szép kis város, mintegy 4500 őslakossal. Minden megtalálható tehát itt. Büfék, éttermek, szupermarketek, húsboltok, piac, - csütörtökönként - ahol minden beszerezhető. A reggeli az éttermekben amúgy is kontinentális, sokkal olcsóbban beszerezhető minden az üzletekben. Tavalyi árakat tudok mondani, az ideit majd májusban, ha leutaztam fogok tájékoztató jelleggel itt leírni. Tehát 2,2 € volt a gyros, sertés és csirke, valamint az egyéb szendvicsnek minősülő ételek. Az éttermi árak körettel együtt 6,5-8 €-ba kerültek. Szerintem olcsóbb mint itthon. A piaci árak is kb. a miénkhez hasonlóak. Re mélem tudtam segíteni!

Üdvözlettel Kata