Szia Kata!Szeptember 25-től ismét a vendégeid leszünk két hétig,de nem csak ketten,mert a barátnőm is jön velünk.Azt szeretném megkérdezni,hogy az idén Marmarosról nem lesz Sithonia körút,mert nem látom a fakultativ kirándulások között.Remélem az idén is olyan jól fogjuk érezni magunkat mint tavaly.http://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/13.gifhttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/13.gif
Kedves Gyöngyi és Gyula! Nagyon örülök, hogy ismét vendégeim között üdvözölhetlek! Remélem legalább úgy sikerül az idei nyár is mint tavaly. Bízzunk benne, hogy a Barátnőd is jól érzi majd magát!

Sithónia körút lesz, nagyon kedvelik a Vendégek ezt a kirándulást! Szeretettel várlak Kata