(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-03-03 15:04:19
Trevisán Gyuláné írta ekkor: 2012-03-01 13:04:12
Szia Kata!Szeptember 25-től ismét a vendégeid leszünk két hétig,de nem csak ketten,mert a barátnőm is jön velünk.Azt szeretném megkérdezni,hogy az idén Marmarosról nem lesz Sithonia körút,mert nem látom a fakultativ kirándulások között.Remélem az idén is olyan jól fogjuk érezni magunkat mint tavaly.http://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/13.gifhttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/13.gif
Kedves Gyöngyi és Gyula! Nagyon örülök, hogy ismét vendégeim között üdvözölhetlek! Remélem legalább úgy sikerül az idei nyár is mint tavaly. Bízzunk benne, hogy a Barátnőd is jól érzi majd magát! smile smile Sithónia körút lesz, nagyon kedvelik a Vendégek ezt a kirándulást! Szeretettel várlak Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-03-03 15:01:21
Tokaji János írta ekkor: 2012-02-29 19:42:21
Szia Kata! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Thesszaloníki reptérről hogyan tudunk eljutni Neos Marnmarasra busszal, vagy egy olcsó transzferrel. Válaszodat előre is köszönöm!
Szia János! A reptérről Taxival -kb.10€ . érdemes átmenni a KTEL Halkidiki távolsági buszpályaudvarra, és onnan Marmaraszba. Tavaly 20 € volt a buszjegy, kb 2 óra alatt ér le. Transzfer nem megoldható, a Taxi pedig drága 100 € körül mozog. Attól függ, hányan jöttök. Így tudod kiszámolni mi éri meg legjobban. Üdvözlettel Kata smile smile
ziza Dátum: 2012-03-01 18:41:48
LUTIÁNNÉ DANKÓ BEÁTA írta ekkor: 2012-02-28 20:52:48
Szia ZIZA! Bea vagyok én is keresek egy szobatársat a kolléganőmnek,ha olvasod a fórumot megtalálod az írást.Ti honnan indultok és hány évesek vagytok?Már jeleztem a kollégának hogy valaki szobatársat keres remélem meggondolja magát és igent mond persze ha a testvérednek is megfelel.Köszi.
Szia Bea! A kolléganőd meggondolta magát? :(
Trevisán Gyuláné Dátum: 2012-03-01 13:06:23
Bocs a végét nem így akartam,csak két "smileyt"akartam küldeni .Puszilunk Gyula és Gyöngyi
Trevisán Gyuláné Dátum: 2012-03-01 13:04:12
Szia Kata!Szeptember 25-től ismét a vendégeid leszünk két hétig,de nem csak ketten,mert a barátnőm is jön velünk.Azt szeretném megkérdezni,hogy az idén Marmarosról nem lesz Sithonia körút,mert nem látom a fakultativ kirándulások között.Remélem az idén is olyan jól fogjuk érezni magunkat mint tavaly.http://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/13.gifhttp://www.grandtours.hu/images/forum/smiley/13.gif