(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Tokaji János Dátum: 2012-02-29 19:42:21
Szia Kata! Azt szeretném megkérdezni, hogy a Thesszaloníki reptérről hogyan tudunk eljutni Neos Marnmarasra busszal, vagy egy olcsó transzferrel. Válaszodat előre is köszönöm!
Grand Kata Dátum: 2012-02-29 12:45:43
Kedves Vendégek! Holnap kezdődik Budapesten az Utazási Kiállítás! Én csütörtökön és pénteken leszek ott elérhető! Várom az érdeklődőket, akik Neos Marmaraszon szeretnék nyaralásukat megvalósítani! Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-02-29 12:44:13
Tényleg nagyon jó ez a fórum! Összehozza a megfelelő embereket, és megkönnyíti a nyaralás megszervezését. smile smile
ziza Dátum: 2012-02-28 21:50:03
LUTIÁNNÉ DANKÓ BEÁTA írta ekkor: 2012-02-28 20:52:48
Szia ZIZA! Bea vagyok én is keresek egy szobatársat a kolléganőmnek,ha olvasod a fórumot megtalálod az írást.Ti honnan indultok és hány évesek vagytok?Már jeleztem a kollégának hogy valaki szobatársat keres remélem meggondolja magát és igent mond persze ha a testvérednek is megfelel.Köszi.
Szia Bea, a növérem 42 éves, mi budapeströl indulunk. Ezen a mail cimen elérhetö: [email protected] Üdv. ziza
LUTIÁNNÉ DANKÓ BEÁTA Dátum: 2012-02-28 20:52:48
ziza írta ekkor: 2012-02-27 20:33:58
A barátnőimmel augusztus 7-től 14-ig leszünk Neos Marmarson. Mi hárman már lefoglaltuk a szállásunkat az Atheneben, de most szólt a nővérem, hogy ő is jönne, neki szeretnék egy szobatársat.
Szia ZIZA! Bea vagyok én is keresek egy szobatársat a kolléganőmnek,ha olvasod a fórumot megtalálod az írást.Ti honnan indultok és hány évesek vagytok?Már jeleztem a kollégának hogy valaki szobatársat keres remélem meggondolja magát és igent mond persze ha a testvérednek is megfelel.Köszi.