A barátnőimmel augusztus 7-től 14-ig leszünk Neos Marmarson. Mi hárman már lefoglaltuk a szállásunkat az Atheneben, de most szólt a nővérem, hogy ő is jönne, neki szeretnék egy szobatársat.
Szia ZIZA! Bea vagyok én is keresek egy szobatársat a kolléganőmnek,ha olvasod a fórumot megtalálod az írást.Ti honnan indultok és hány évesek vagytok?Már jeleztem a kollégának hogy valaki szobatársat keres remélem meggondolja magát és igent mond persze ha a testvérednek is megfelel.Köszi.