(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Gácsi Angyalka Dátum: 2012-02-28 16:46:11
Grand Kata írta ekkor: 2012-02-27 19:18:44
Az ezer %, hogy jól fogjátok érezni magatokat, remélem én is hozzá tudok majd járulni hozzá! smile smile Üdvözlettel: Kata smile
Kedves Kata! Biztos vagyok benne,hogy jól fogjuk magunkat érezni. % Csak rajtunk mulik. Anici
Grand Kata Dátum: 2012-02-28 10:14:38
Bakos Veronika írta ekkor: 2012-02-27 21:09:02
Köszi Kata! Én is optimista vagyok!
Helyes!!!! Csak pozitívan! smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-02-28 10:14:11
ziza írta ekkor: 2012-02-27 20:33:58
A barátnőimmel augusztus 7-től 14-ig leszünk Neos Marmarson. Mi hárman már lefoglaltuk a szállásunkat az Atheneben, de most szólt a nővérem, hogy ő is jönne, neki szeretnék egy szobatársat.
Bízzunk benne, hogy sikerül! smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-02-28 10:12:36
Lénártné Földes Katalin írta ekkor: 2012-02-27 20:27:21
Szia Kata Kedvenc Idegenvezetőnk! Tavaly augusztusban felejthetetlen hetet töltöttünk Marmarason. Idén szintén oda készülünk(előfoglalás már van). A Mouses bejött, most sem változtatunk, csak kicsit többen megyünk(2 család). Remélem olyan jó lesz, mint tavaly! A júliusi viszont látásra.
Szia Katalin! Örülök, hogy ismét vendégeim között üdvözölhetlek Titeket! Sok szeretettel várlak! Biztos vagyok benne, hogy az idén is jól fogjátok magatokat érezni! Üdvözlettel Kata smile smile
Bakos Veronika Dátum: 2012-02-27 21:09:02
Grand Kata írta ekkor: 2012-02-27 19:18:44
Az ezer %, hogy jól fogjátok érezni magatokat, remélem én is hozzá tudok majd járulni hozzá! smile smile Üdvözlettel: Kata smile
Köszi Kata! Én is optimista vagyok!