Szia Kata Kedvenc Idegenvezetőnk!
Tavaly augusztusban felejthetetlen hetet töltöttünk Marmarason. Idén szintén oda készülünk(előfoglalás már van). A Mouses bejött, most sem változtatunk, csak kicsit többen megyünk(2 család). Remélem olyan jó lesz, mint tavaly! A júliusi viszont látásra.
Szia Katalin! Örülök, hogy ismét vendégeim között üdvözölhetlek Titeket! Sok szeretettel várlak! Biztos vagyok benne, hogy az idén is jól fogjátok magatokat érezni! Üdvözlettel Kata