Szia!
Gyöngyös.
Biztos vagyok benne ,hogy jól fogjuk magunkat érezni.Attól ,hogy egyedül indulunk utnak nem kell magányosnak lenni.
Voltam már egyedül máskor is ,de akkor sem magányosan.
Nagyon várom már,szeretek/szerettem utazni,de mint irtam már a hosszu buszos uttól kicsikét félek. Kata adott tippet ,,hogyan próbáljam elkerülni a nyüglődést

Tavaly is a Grand tourssal voltam ,és nagyon kedves, rendes sofőreink voltak. Paralián pedig segitőkész kislányok,akik mindenben rendelkezésre álltak.
Biztos minden jó, és szép lesz
Az ezer %, hogy jól fogjátok érezni magatokat, remélem én is hozzá tudok majd járulni hozzá!

Üdvözlettel: Kata