(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

ziza Dátum: 2012-02-27 17:23:57
LUTIÁNNÉ DANKÓ BEÁTA írta ekkor: 2012-02-25 17:59:51
Szisztok!Én szeretnék keresni egy utazó partnert kolléganőm részére aki egyedül álló.2012.08.07-14-ig mennénk Neos Marmarasra.Az utazó hölgy 51 éves dolgozó,nagyon vidám természetű barátságos.Több kolléga is utazik de sajnos neki nincs párja,így egy hölgyet keresnék neki aki szívesen lenne a szobatársa.Kérem aki esetleg utazna elérhetőséget adjon! Köszönettel BEA.
Szia Bea! Keresel még útitársat a kolléganődnek?
LUTIÁNNÉ DANKÓ BEÁTA Dátum: 2012-02-26 19:17:05
Grand Kata írta ekkor: 2012-02-26 10:06:25
Szia Bea! Honnan indultok, melyik házban lesztek és hányan? Próbálkozom! smile smile Üdvözlettel Kata smile
Szia Kata!Mi négyen megyünk a Mouses apartmanba mert az Athenebe nincs 4 ágyas, a kolléganőmék ebbe mennek.Nem csináltunk belőle gondot,hogy nem egy szálláson vagyunk.Nagyon szeretnénk ha lenne egy útitársa a kolléganőnknek mert szívesen eljönne velünk.Miskolcon szállunk a buszra.Köszönettel Bea.
Gácsi Angyalka Dátum: 2012-02-26 16:55:25
Bakos Veronika írta ekkor: 2012-02-26 14:32:21
Szia Anici! Üdv.a bátor lányok táborában! Biztosan remek utunk lesz és jól fogjuk magunkat érezni. Te hol csatlakozol a buszra? Én Egerben.
Szia! Gyöngyös. Biztos vagyok benne ,hogy jól fogjuk magunkat érezni.Attól ,hogy egyedül indulunk utnak nem kell magányosnak lenni. Voltam már egyedül máskor is ,de akkor sem magányosan. Nagyon várom már,szeretek/szerettem utazni,de mint irtam már a hosszu buszos uttól kicsikét félek. Kata adott tippet ,,hogyan próbáljam elkerülni a nyüglődést smile smile Tavaly is a Grand tourssal voltam ,és nagyon kedves, rendes sofőreink voltak. Paralián pedig segitőkész kislányok,akik mindenben rendelkezésre álltak. Biztos minden jó, és szép lesz smile smile
Bakos Veronika Dátum: 2012-02-26 14:32:21
Gácsi Angyalka írta ekkor: 2012-02-22 19:08:17
Én is! smile smile
Szia Anici! Üdv.a bátor lányok táborában! Biztosan remek utunk lesz és jól fogjuk magunkat érezni. Te hol csatlakozol a buszra? Én Egerben.
Grand Kata Dátum: 2012-02-26 10:06:25
Szia Bea! Honnan indultok, melyik házban lesztek és hányan? Próbálkozom! smile smile Üdvözlettel Kata smile