.Egyedül utazom Én is ,de nem félek tőle. Már voltam máskor is egyedül,és nagyon jól sikerült a nyaralás.
Az apartman választásnál nem igazán tudtam eldönteni ,hogy hová menjek ,igy az Athénét választottam.Egyedül a hosszu uttól tartok egy kicsikét,.Tavaly rendesen bedagadt a lábam,és aludni sem tudok,.
Az idén próbálok jobban felkészülni az utra.Május 22 -én találkozunk Üdvözlettel Annici
Csak azt sajnálom, hogy nem a Politisba jöttök. Én az idén ott leszek. Nagyon szép a ház és mindenhez közelebb van -part,város, - talán a köztudatban az Athéne szerepel, mivel az a legrégebbi apartmanunk.
Nem baj, azért összefogunk és jól fogjuk érezni magunkat!
Üdvözlettel Kata
.Egyedül utazom Én is ,de nem félek tőle. Már voltam máskor is egyedül,és nagyon jól sikerült a nyaralás.
Az apartman választásnál nem igazán tudtam eldönteni ,hogy hová menjek ,igy az Athénét választottam.Egyedül a hosszu uttól tartok egy kicsikét,.Tavaly rendesen bedagadt a lábam,és aludni sem tudok,.
Az idén próbálok jobban felkészülni az utra.Május 22 -én találkozunk Üdvözlettel Annici
Csak azt sajnálom, hogy nem a Politisba jöttök. Én az idén ott leszek. Nagyon szép a ház és mindenhez közelebb van -part,város, - talán a köztudatban az Athéne szerepel, mivel az a legrégebbi apartmanunk.
Nem baj, azért összefogunk és jól fogjuk érezni magunkat!
Üdvözlettel Kata