(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

LUTIÁNNÉ DANKÓ BEÁTA Dátum: 2012-02-25 17:59:51
Szisztok!Én szeretnék keresni egy utazó partnert kolléganőm részére aki egyedül álló.2012.08.07-14-ig mennénk Neos Marmarasra.Az utazó hölgy 51 éves dolgozó,nagyon vidám természetű barátságos.Több kolléga is utazik de sajnos neki nincs párja,így egy hölgyet keresnék neki aki szívesen lenne a szobatársa.Kérem aki esetleg utazna elérhetőséget adjon! Köszönettel BEA.
Grand Kata Dátum: 2012-02-25 11:29:01
Gácsi Angyalka írta ekkor: 2012-02-23 18:06:51
Szia Kata! Remélem,hogy jól fogjuk érezni magunkat,csak rajtunk áll smile .Egyedül utazom Én is ,de nem félek tőle. Már voltam máskor is egyedül,és nagyon jól sikerült a nyaralás. Az apartman választásnál nem igazán tudtam eldönteni ,hogy hová menjek ,igy az Athénét választottam.Egyedül a hosszu uttól tartok egy kicsikét,.Tavaly rendesen bedagadt a lábam,és aludni sem tudok,. smile Az idén próbálok jobban felkészülni az utra.Május 22 -én találkozunk Üdvözlettel Annici smile smile smile
Szia Annici! Örülök, hogy pozitív vagy. Sok ilyen vendég kéne. Az utazáshoz tudom javasolni a nyakpárnát és egy kispárnát a derekadhoz. Ezekkel a segédeszközökkel biztos, hogy nem lesz gond az alvással. Tavasszal amúgy is gyorsan leérnek, és kényelmesek irodánk buszai. Sok szeretettel várlak Kata smile smile
Gácsi Angyalka Dátum: 2012-02-23 18:06:51
Grand Kata írta ekkor: 2012-02-23 11:14:05
Sziasztok! Úgy látom a "lányok" mindig bátrabb utazók, mint a "fiúk". Soha nem szokott abból baj lenni, ha valaki egyedül jön, mert szerintem kellemes baráti hangulat szokott kialakulni a csoporton belül. Aki már volt egyedül, tanúsíthatja. smile smile Csak azt sajnálom, hogy nem a Politisba jöttök. Én az idén ott leszek. Nagyon szép a ház és mindenhez közelebb van -part,város, - talán a köztudatban az Athéne szerepel, mivel az a legrégebbi apartmanunk. smile smile Nem baj, azért összefogunk és jól fogjuk érezni magunkat! smile smile Üdvözlettel Kata smile
Szia Kata! Remélem,hogy jól fogjuk érezni magunkat,csak rajtunk áll smile .Egyedül utazom Én is ,de nem félek tőle. Már voltam máskor is egyedül,és nagyon jól sikerült a nyaralás. Az apartman választásnál nem igazán tudtam eldönteni ,hogy hová menjek ,igy az Athénét választottam.Egyedül a hosszu uttól tartok egy kicsikét,.Tavaly rendesen bedagadt a lábam,és aludni sem tudok,. smile Az idén próbálok jobban felkészülni az utra.Május 22 -én találkozunk Üdvözlettel Annici smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-02-23 11:14:05
Bakos Veronika írta ekkor: 2012-02-21 20:15:09
Szia Annamária! Ne izguljon Édesanyád, én is egyedül utazom. Máskor is voltam egyedül és soha nem voltam magányos. Én május 22- től megyek egy hétre, ha Ő is akkor jön bóklászhatunk együtt. Én az Athene apartmanban leszek.
Sziasztok! Úgy látom a "lányok" mindig bátrabb utazók, mint a "fiúk". Soha nem szokott abból baj lenni, ha valaki egyedül jön, mert szerintem kellemes baráti hangulat szokott kialakulni a csoporton belül. Aki már volt egyedül, tanúsíthatja. smile smile Csak azt sajnálom, hogy nem a Politisba jöttök. Én az idén ott leszek. Nagyon szép a ház és mindenhez közelebb van -part,város, - talán a köztudatban az Athéne szerepel, mivel az a legrégebbi apartmanunk. smile smile Nem baj, azért összefogunk és jól fogjuk érezni magunkat! smile smile Üdvözlettel Kata smile
Gácsi Angyalka Dátum: 2012-02-22 19:08:17
Bakos Veronika írta ekkor: 2012-02-21 20:15:09
Szia Annamária! Ne izguljon Édesanyád, én is egyedül utazom. Máskor is voltam egyedül és soha nem voltam magányos. Én május 22- től megyek egy hétre, ha Ő is akkor jön bóklászhatunk együtt. Én az Athene apartmanban leszek.
Én is! smile smile