(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Bakos Veronika Dátum: 2012-02-21 20:15:09
Szia Annamária! Ne izguljon Édesanyád, én is egyedül utazom. Máskor is voltam egyedül és soha nem voltam magányos. Én május 22- től megyek egy hétre, ha Ő is akkor jön bóklászhatunk együtt. Én az Athene apartmanban leszek.
Grand Kata Dátum: 2012-02-20 19:48:43
Benke Annamária írta ekkor: 2012-02-20 19:09:54
Szia Kata! Üdvözlök mindenkit szeretnék érdeklődni, ha valakinek lenne ismerőse aki egyedüli és szívesen utazna, édesanyám szeretne utazni de egyedül nem szívesen, szeret kirándulni ugyanígy napozni (édesanyám 60as nyugdíjas de dolgozó hölgy). előre is köszönöm és köszönjük a tavalyi szép és tartalmas hajókirándulást. Igaz mi Sartiról mentünk át marmarasba nekem tetszett a város.
Szia Annamária! Ha találok jelentkezőt, feltétlen szólok, de nyugodtan eljöhet édesanyád akár egyedül is, majd én "gondját viselem". Garantálom, hogy nem fog unatkozni. Jöjjön a Politis házba a közelembe. Sok egyedülálló hölgy vendégem szokott lenni. Üdvözlettel Kata smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-02-20 19:44:41
Nagy Gábor írta ekkor: 2012-02-20 00:28:49
Köszönöm a válaszokat! smile Májusban találkozunk Kata (másodjára)! Reméljük ez is olyan jó lesz mint a nászútunk 2008-ban! Mégegyszer köszi mindent!
Szia Gábor! Bár egy nászutat nem lehet felülmúlni, bízom benne, hogy most is jól fogjátok érezni magatokat! Sőt biztos vagyok benne! smile smile Üdvözlettel Kata smile smile Ui. májusban, nem biztos, hogy már lesz hivatalos búvárkodás???? smile smile
Benke Annamária Dátum: 2012-02-20 19:09:54
Szia Kata! Üdvözlök mindenkit szeretnék érdeklődni, ha valakinek lenne ismerőse aki egyedüli és szívesen utazna, édesanyám szeretne utazni de egyedül nem szívesen, szeret kirándulni ugyanígy napozni (édesanyám 60as nyugdíjas de dolgozó hölgy). előre is köszönöm és köszönjük a tavalyi szép és tartalmas hajókirándulást. Igaz mi Sartiról mentünk át marmarasba nekem tetszett a város.
Nagy Gábor Dátum: 2012-02-20 00:28:49
Grand Kata írta ekkor: 2012-02-19 21:09:36
Szia Roland! Szerintem amatőrként a legizgalmasabb megtapasztalni azt a sok-sok szépséget, amit lehet, hogy eddig nem volt szerencséd megtapasztalni. smile smile smile smile
Köszönöm a válaszokat! smile Májusban találkozunk Kata (másodjára)! Reméljük ez is olyan jó lesz mint a nászútunk 2008-ban! Mégegyszer köszi mindent!