Szia Kata! Üdvözlök mindenkit szeretnék érdeklődni, ha valakinek lenne ismerőse aki egyedüli és szívesen utazna, édesanyám szeretne utazni de egyedül nem szívesen, szeret kirándulni ugyanígy napozni (édesanyám 60as nyugdíjas de dolgozó hölgy). előre is köszönöm és köszönjük a tavalyi szép és tartalmas hajókirándulást. Igaz mi Sartiról mentünk át marmarasba nekem tetszett a város.
Szia Annamária! Ha találok jelentkezőt, feltétlen szólok, de nyugodtan eljöhet édesanyád akár egyedül is, majd én "gondját viselem". Garantálom, hogy nem fog unatkozni. Jöjjön a Politis házba a közelembe. Sok egyedülálló hölgy vendégem szokott lenni. Üdvözlettel Kata