(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-02-19 21:09:36
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-02-19 09:51:36
Szia!Hát mi még ehhez a bohóckodáshoz is amatőrök vagyunk! smile /de nagyon élveztük/A palackosról majd Kata biztos több infót tud adni.
Szia Roland! Szerintem amatőrként a legizgalmasabb megtapasztalni azt a sok-sok szépséget, amit lehet, hogy eddig nem volt szerencséd megtapasztalni. smile smile smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-02-19 21:07:37
Nagy Gábor írta ekkor: 2012-02-19 02:21:20
Szia Roland! Köszönöm a választ, de engem a palackos búvárkodás is érdekelne, ha tudsz róla valamit.
Szia Gábor! Megoldható a palackos búvárkodás. Marmarasból elvisznek egy távolabbi öbölbe. Viszont csak akkor merülhettek igazán mélyre, ha van hivatalos búvár igazolványotok. Amennyiben nincs, úgy egy rövid elméleti oktatás után, bár felölthetitek a "békaruhát", de csak 2-3 m-es mélységbe visznek le, hogy gyakoroljátok az elméletben tanultakat. Ez tavaly 48-69 €-ba került. Eddig még hivatalos búvárigazolvánnyal merülni akaró vendégem nem volt. Minden igényedre megtaláljuk a megoldást! Az idei árakat még természetesen nem tudom. Térjünk vissza erre a témára a szezonban! Május vége felé már fogok tudni bővebb felvilágosítást adni! Üdvözlettel: Kata smile smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-02-19 09:51:36
Nagy Gábor írta ekkor: 2012-02-19 02:21:20
Szia Roland! Köszönöm a választ, de engem a palackos búvárkodás is érdekelne, ha tudsz róla valamit.
Szia!Hát mi még ehhez a bohóckodáshoz is amatőrök vagyunk! smile /de nagyon élveztük/A palackosról majd Kata biztos több infót tud adni.
Nagy Gábor Dátum: 2012-02-19 02:21:20
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-02-18 09:52:57
Szia!A búvárkodásról annyit hogy mi amatőr módon/szemüveg+pipa/ szórakoztunk.A víz kristálytiszta és hihetetlenül szép,sok érdekes halat,polipot,tengeri csillagot láttunk,na és persze 1-2kagylót is találtunk. smile Biztos nem fogod megbánni a búvárkodást főleg a sziklás részeknél smile smile smile
Szia Roland! Köszönöm a választ, de engem a palackos búvárkodás is érdekelne, ha tudsz róla valamit.
Fajcsák Roland Dátum: 2012-02-18 09:52:57
Nagy Gábor írta ekkor: 2012-02-17 01:42:34
Sziasztok! Érdeklődnék hátha tud nekem valaki segíteni, hogy Marmarason van e lehetőség motort bérelni (ha igen kb milyen árban), valamint, hogy búvárkodni lehet e?
Szia!A búvárkodásról annyit hogy mi amatőr módon/szemüveg+pipa/ szórakoztunk.A víz kristálytiszta és hihetetlenül szép,sok érdekes halat,polipot,tengeri csillagot láttunk,na és persze 1-2kagylót is találtunk. smile Biztos nem fogod megbánni a búvárkodást főleg a sziklás részeknél smile smile smile