Sziasztok! Érdeklődnék hátha tud nekem valaki segíteni, hogy Marmarason van e lehetőség motort bérelni (ha igen kb milyen árban), valamint, hogy búvárkodni lehet e?
Szia Gábor! Lehet motort bérelni az árát májusban fogom megmondani, de minden hónapban más elő és utószezonban olcsóbb, főszezonban drágább. Búvárkodni és horgászni bárhol lehet és nem tiltják, nem kell hozzá engedély! Remélem tudtam segíteni! Kérdezz nyugodtan! Üdvözlettel: Kata