(+36 52) 448 348

Nyitvatartás: H.-P.: 8:30-17:00, Szo: 08:30-13:00

Top

Fórum - Nyaralás Neos Marmarason
Fórum bejegyzései

Grand Kata Dátum: 2012-02-18 08:46:25
Nagy Gábor írta ekkor: 2012-02-17 01:42:34
Sziasztok! Érdeklődnék hátha tud nekem valaki segíteni, hogy Marmarason van e lehetőség motort bérelni (ha igen kb milyen árban), valamint, hogy búvárkodni lehet e?
Szia Gábor! Lehet motort bérelni az árát májusban fogom megmondani, de minden hónapban más elő és utószezonban olcsóbb, főszezonban drágább. Búvárkodni és horgászni bárhol lehet és nem tiltják, nem kell hozzá engedély! Remélem tudtam segíteni! Kérdezz nyugodtan! Üdvözlettel: Kata smile smile
Nagy Gábor Dátum: 2012-02-17 01:42:34
Sziasztok! Érdeklődnék hátha tud nekem valaki segíteni, hogy Marmarason van e lehetőség motort bérelni (ha igen kb milyen árban), valamint, hogy búvárkodni lehet e?
Fajcsák Roland Dátum: 2012-02-01 15:28:04
Grand Kata írta ekkor: 2012-01-31 19:17:41
Szia Roland! Érezzétek jól magatokat Sartin, kívánom, hogy sok szép élményben legyen részetek. Köszönöm a jókívánságokat! Bízom benne, hogy ismét sok kedves embert fogok megismerni Vendégeik között. Természetesen a jó idő is nagyon fontos. Remélem lesz benne részünk! smile smile smile smile Üdvözlettel Kata smile
Mi is köszönjük a jó kívánságokat! smile smile
Grand Kata Dátum: 2012-01-31 19:17:41
Fajcsák Roland írta ekkor: 2012-01-30 15:45:47
Szia Kata!Tavaly nagyon jól éreztük magunkat Marmarason,a szállás,a környék,a tenger,az idegenvezetésed/és még sorolhatnám/minden nagyon szuper volt,de idén valószínű hogy Sartit válasszuk.De viszont akkor a Sithónia körút keretében megyünk Marmarasra legalább egy pár órára és itt követjük nyomon az ottani eseményeket amennyire lehet! smile smile smile smile Egész szezonra jó időt és sok kedves vendéget neked!!
Szia Roland! Érezzétek jól magatokat Sartin, kívánom, hogy sok szép élményben legyen részetek. Köszönöm a jókívánságokat! Bízom benne, hogy ismét sok kedves embert fogok megismerni Vendégeik között. Természetesen a jó idő is nagyon fontos. Remélem lesz benne részünk! smile smile smile smile Üdvözlettel Kata smile
Fajcsák Roland Dátum: 2012-01-30 15:45:47
Szia Kata!Tavaly nagyon jól éreztük magunkat Marmarason,a szállás,a környék,a tenger,az idegenvezetésed/és még sorolhatnám/minden nagyon szuper volt,de idén valószínű hogy Sartit válasszuk.De viszont akkor a Sithónia körút keretében megyünk Marmarasra legalább egy pár órára és itt követjük nyomon az ottani eseményeket amennyire lehet! smile smile smile smile Egész szezonra jó időt és sok kedves vendéget neked!!